Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék a tünetek...

Terhes lennék a tünetek alapján vagy valami más lesz?

Figyelt kérdés
20-21-re nem vártam, nem is jött. 21-én teszteltem egy x-epillel, negatív lett. pénteken reggel émelygéssel keltem, nem is nagyon tudtam enni, nem kívántam az ételt, csak délután egy kicsit.. szombat hajnalra társult hozzá egy enyhe hasmenés, de ez is csak részleges, nem mindig van. ma, hétfőn is enyhe hasmenéssel keltem, elég sok a bélgázam is, pedig nem ettem semmi olyat a napokban, ami indokolná. még mindig nem jött meg, a mellbimbóim fájnak, enyhén megjön érzésem van, de az sem erős. 28-29 naposak a ciklusaim. Szerintetek? Köszönöm a segítséget!
2015. jún. 22. 11:00
 1/7 anonim válasza:

nekem a késés 6. napján negatív lett a teszt.

hasam görcsölt, 37 fokos testhőm volt, néha émelyegtem.

még most sem jött meg, de nekem a terhesség kizárható.

szerintem lehet, hogy korán teszteltél, vagy neked is kimarad (korodat sajnos nem írtad)

2015. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a tünetek alapján könnyen lehet, hogy terhes vagy, de már egy teszt is kimutatná.
2015. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

valamiért nem enged választ írnom a kérdést feltett fiókomból, így írok innen:

22 éves vagyok, március óta próbálkozunk... anno anyunak is negatívak voltak a tesztek és az 5. hónapig rendesen menstruált velem..

hány nap múlva próbáljak újra tesztelni? 2-3?

2015. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, két-három nap múlva reggeli elsőből biztosan kimutatja a teszt.
2015. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább gyomorrontásnak tűnik.
2015. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért egy gyomorrontást felismerek, az egy kicsit más szokott lenni.
2015. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha negatív az újabb teszt akkor menj el orvoshoz.

Nekem is volt olyan,h nem jött meg.Elmentem orvoshoz és bent akart fogni a kórházban,mert középsúlyos méh és petefészek gyulladásom volt.

Pedig nem éreztem különösebb fájdalmat,csak ilyen megjön érzés volt.

2015. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!