Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kistesót szeretnénk. Június...

Kistesót szeretnénk. Június 10. -én volt pé-m, együtt voltunk akkor és utána is. Ma reggel óta a papíron látszik barnás folyás. Jól gondolom, hogy nem sikerült?

Figyelt kérdés
Hosszúak a ciklusaim,kb 37 nap az átlag,lehet most előbb jön? Tünet a hányingeren kívül max annyi,hogy 37,2 a hőm. Anno a kislányommal a nemvárt előtt 2nappal már hánytam,ami végigkísérte a terhességet.

2015. jún. 22. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés? Engem is érdekelne ugyanis nekemis van egy halvány barna minimális folyásom.Nekem is 10.-e körül lehetett az ovu. Majd írd meg hogy megjött-e én is megírom. Drukkolok!!
2015. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem egyértelmű,az biztos. Ami fura még,hogy sokat járok pisilni. De felfázás is lehet. Tetejére hajnalban indulunk vissza külföldre,jó lesz 2napot autózni..

Neked tünet valami?

2015. jún. 22. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi eggyértelmű tünetem nincs.Úgyhogy tanácstalan vagyok.Hányingerem az álltalában szokottlenni amúgy is menszesz elött. Lehet ideges vagyok és a gyomorsavam produkál. Úgyhogy erre már nem adok. Hát jó hosszu út vár rád! Drukkolok Írj majd. Vigyázz magadra!
2015. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha 10.-én volt az ovuláció akkor már holnap tesztelhetnél :) . Ovu után 14 nappal már jó eséllyel ki mutatja :)

Megy a drukk

2015. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A barna elmúlt teljesen,az a pár csepp volt. Éjjel fél 3kor arra ébredtem,hogy nagyon hányingerem van. Mikor terhes voltam,szinte csak éjjel hánytam.Leghamarabb holnapután tudok tesztelni,ha addig nem jön meg. Hajnalban úgy tudtunk csak elindulni,hogy vettem be Deadalont.
2015. jún. 23. 11:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot,de szerintem nem sikerült. Fájdogál a hasam és most alig láthatóan,de mintha barnás lett volna a papír..:(
2015. jún. 23. 22:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Na én meg addig barnázgattam hogy megjött de olyan sötét és sűrű. Na de mindegy most ma hogy megjött elkezdtem inni egykis gyógy teát cickafarkot hátha segít kicsit. Nálad mi újság? Írj ha vannak új fejlemények. Szorítok!
2015. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom,szorítottam pedig. Neked mennyi volt a barna? Hány barnázós nap után jött meg? Szerintem nekem is meg fog jönni. Mindig csak egy kis körömnyi barna látszik a betéten minden nap. Lehet az idegeskedés csinálja,2nap autózás elég volt.Várok kicsit a teszttel,lehet holnapra megjön nekem is.
2015. jún. 25. 17:26
 9/10 A kérdező kommentje:
Még mindig csak kevés van(papíron látszik csak),de most bepirosodott és fáj a hasam. Úgyhogy nem jött össze.
2015. jún. 27. 22:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem vagy 5 nappal elötte kezdődött.
2015. jún. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!