Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nagyom friss apukák (pozi...

A nagyom friss apukák (pozi teszt után) mikorra fogják fel a dolgot? Foglalkoznak a dologgal vagy majd ha csak látszik? Szoktak a babáról beszélni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém teljesen bepörgött már a teszt után, és szinte teljesen elolvadt az első ultrahangon, pedig csak egy pötty volt. Minden vizsgálaton ott volt, és a szülésnél is. Most a másodikat várjuk, és nagyon lelkes most is, elképesztő :) :) Azt mondta, hogy örülni más, mint "felfogni". Nagyon sokáig úgy érezte, hogy valami fantasztikus buliban van, és csak nehezen "esett le neki", hogy mit jelent az apaság :) De nagyon élvezte/élvezi :) :)
2015. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én párom a teszt után még nem volt túl izgatott! :) Lehet azért mert hajnal 5kor ébresztettem! :) Szerintem akkor fogta fel igazán mikor az első uh-n meghallottuk a szívhangot! Utána ott sírtunk mind a ketten a kórház előtt! :) Azóta egyfolytában simogatja meg puszilgatja a pocim (pedig még nem sok minden látszik). :)

14 hkm

2015. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en parom az elso ket valaszolo ellentete.. van ilyen is,olyan is
2015. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az enyém nem tud mit kezdeni a nem kézzel fogható dolgokkal :) Gondolom majd ha látja (pl ultrahang) akkor Majd jobban áttudja érezni :)
2015. jún. 24. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!