Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hónapja hagytam abba a...

1 hónapja hagytam abba a gyógyszert, terhes lehetek, vagy a fránya hormonok szúrnak ki velem?

Figyelt kérdés
1 hónapja hagytam abba a gyógyszert, 3 napja késik,akkor volt kevés barnás folyás és ennyi.Tudom ez nem sok,tesztet még nem csináltam. Kicsit szúrkál a hasam és kb 1,5 hete fájdogálnak a melleim!Enni nem eszek többet,sőt alig van étvágyam. Nem tudom mire gondoljak a gyógyszer abbahagyása miatt van?Tapasztalatokra vagyok kíváncsi!Köszönöm!
2015. jún. 24. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Teszt nélkül nincs tipp sem. Bármi lehet, akár baba is.
2015. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Siman lehetsz terhes, ha 1 honapja abbahagytad a gyogyszert. (En konkretan gyogyszer mellett lettem terhes, de ez mellekes). Mindenkeppen csinlaj tesztet. De egyebkent, ha 1 honapja abbahagytad a gyogyszert, akkor elofordul, h 2 honapig nem jon meg, m kell ido a szervezetnek, amig atall a hormonok miatt. Lehet ettol is a mellfajas, de lehet attol is, h terhes vagy...Szoval tesztelj!!!
2015. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,mindenképp csinálok csak várok még pár napot,hogy biztosra menjek :)
2015. jún. 24. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Én amikor abbahagytam a bogyót, 12 napot késett a mensim.
2015. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokáig tartott még helyrejött a hormonod?
2015. jún. 24. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Én amikor letettem a bogyeszt (mensi után) már nem is jött meg többet :) :) 8 hkm
2015. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tartott sokáig, 2 ilyen késős mensim volt, a harmadik már időbe jött :)
2015. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En mikor abbahagytam a fogamzasgatlot 5honapig nem jott meg.
2015. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!