Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt menstruáció utáni 2....

Elmaradt menstruáció utáni 2. napon ezek a tünetek reményt adhatnak?

Figyelt kérdés

Május 23-án volt az utolsó vérzésem, 30-31 napos ciklusaim vannak.


Az elmúlt napokban vártam a nem vártat, de egyelőre nincs, viszont a hasi fájdalmak, görcsölés, igen :(


Tegnap a bal petefészkem is szurkált, ezt nem tudtam mire vélni, hiszen az ovum június 9 körül volt, már jó rég.


Az előbb egy pici halványbarna folyás is volt a wc papíron, nem tudom, hogy jót vagy rosszat jelent...Tesztelni még nem merek, mert a múltkor is csak csalódott lettem, hogy negatív, így egyelőre kivárok.


Ami biztos: 2 napos késés kb, puffadás, a (nem túl nőies) böfögés, felfúvottság érzet, az elmúlt napokban egy kis székrekedés (korábban ezzel nem volt gondom), fáradtság, szédülés.


Nagyon örülnék, ha jót jeleznének, de nem merem beleélni magam, szerintetek...?


2015. jún. 25. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
azért ilyenkor nyugodtan lehetne tesztelni, ha nem vagy babás, akkor úgyis csalódsz, ha megjön... ha meg babás vagy, már egy halványka csík lesz a másik mellett.
2015. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első tünetek között mindháromszor ott volt a mellfájdalom, feszülés. 1-2 nap múlva tesztelnék.


Sok sikert!

2015. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1-esnek,ilyenkor már kimutatja a teszt.És ha ne adj Isten,nem vagy babás legalább nem reménykedsz feleslegesen.

Majd írd meg az eredményt!

2015. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 9.-én volt az ovud, már nyugodtan tesztelhetsz! Mert a 17. dpo-n már ki kell mutatnia. Csak szerintem egy jó minőségű tesztet válassz! Hogy biztos legyen az eredmény. (Nekem a clearblue-n, volt a legerősebb a csík!)
2015. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rossmanos facella tesztet ajánlom. De ilyenkor már bármelyik teszt ki mutatja.

Szeretnénk egy szép pozitívat látni tőled, úgy h hajrá :p

2015. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! Holnap reggel tesztelek, megírom mi volt!


Kicsit mondjuk izgulok, mert azóta megint volt kis barnázás, palástfű teát vettem, ártani nem árt alapon, ha van valaki bent, akkor kapjon egy kis progi pótlást természetesen..

2015. jún. 26. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Nekem is pont ekkor volt meg utóljára a mensesem.

Igaz még én sem merek tesztet csinálni.

Én ennyit vetem észre magamon h reggeli kávé után egy kis hányingerem volt. Ja meg egy kicsit feszül a mellem.

Nekem is volt reggel egy kis széklet rekedésem.

Én ugy gondoltam h majd csak szombat reggel csinálok tesztet.

2015. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megjött most délután,piros vérzés...:(
2015. jún. 26. 14:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálom! :( Remélem hamar összejön a baba! Bár nem tudom mióta próbálkoztok, de azt írják minimum 6 hónap kell maximum 1 év az átlagnak! Persze van akinek gyorsabban összejön! Drukkolok Nektek! :)
2015. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!