Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június végén volt műszereses...

Június végén volt műszereses befejezésem. Azóta nem jött meg, de már 2 tesztet is csináltam és sajnos negatívak. Normális, hogy még nem jött meg?

Figyelt kérdés

A mikroszkóp szerint pé-m sem volt azóta. Ma elmentem dokihoz és azt mondta, hogy mit izgulok, 3 hónap belefér?! Addig nem adnak gyógyszert sem, mert nem akarnak beleavatkozni. Ezt el is hiszem, de volt már vki, akinek ennyi ideig nem jött meg? Esetleg Duphastont vagy vmi hasonló gyógyszert kapott?

Nagyon el vagyok keseredve, mert ha megjön, utána még 2 ciklust kellene megvárni, de nekem olyan hosszúak a ciklusaim, hogy jövő nyáron kezdhetünk csak újra a babprojektbe...


2008. szept. 2. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmnek volt ilyen befejezése, és neki is azt mondta az orvos, hogy 3-4 hónap amig regenerálódik a szervezete. Neki is meg kellett várni amig magától megjött. neki a műtéttől számított 2 hónap után jött meg.

Kitartást!

2008. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt müszeres befejezésem, sajnos elhalt a baba. A műtét után viszont egyáltalán nem betegedtem meg. Vártam 2 hónapot, majd elmentem orvoshoz, aki közölte velem hogy 7 hetes terhes vagyok. A szervezetem úgy fogta fel a beavatkozást, mintha mensi lett volna, és 2 héttel a műtét után lett peteérésem. Mivel ez eszembe sem jutott, gondolni sem mertem rá, hogy ilyen hamar teherbe eshetek. Kisfiam most 5 éves és makk egészséges.

Ne legyél elkeseredve, neked is sikerülni fog! Én szorítok neked!

2008. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Én is nagyon örültem volna, ha baba van a dologban!

2. válaszoló, Neked gratulálok! :-)

2008. szept. 3. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!