Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, vagy rossz volt...

Lehetséges, vagy rossz volt valamelyik teszt?

Figyelt kérdés
Az elmaradt menszesz 3. napján teszteltem pozitivat. majd másnap reggel szerelmeztünk apával, rá két órára megjött...:( a vérzés 2 napján a tesztem már totlál negatív lett..:( Ehhez képest ma reggel, 15 nappal a reggeli "akció" után megint pozitivat teszteltem. ne kérdezzétek minek teszteltem. nem tudom, úgy éreztem muszáj.

2015. jún. 26. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem az első tesztből csak biokémiai terhesség volt ami mensivel végződött. Aztán lehetett egy "extra" peteérés akkor mielőtt megjött talán ez magyarázná a mostani pozi tezstet? Rendes vérzés volt amúgy? amilyen szokott lenni? mert ha nem volt rendes erős mint szokott, akkor talán az is lehetett hogy a teszt nem volt jó akkor és közben már akkor is babás voltál.
2015. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szine-állaga kissé gyengébb volnt, és négy napig tartott
2015. jún. 26. 09:53
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a csudába a teszteteket! Irány a doki, ő meg tudja mondani a pontos helyzetet.

Nagyon szorítok :)

2015. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hétfőre kaptam időpontot.
2015. jún. 26. 10:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Eros egyertelmu pozik voltak a tesztek?
2015. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az első teszt halvány, de határozottan olyan rózsaszín volt, mint a kontrol csík. időn belül. A második valamivel erősebb, mint az első.
2015. jún. 26. 10:44
 7/15 A kérdező kommentje:
De a vérzés 2.napján csinált teszt is határozott volt, határozottan negatív....
2015. jún. 26. 10:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező meg mutatod a teszteket amit csináltál???
2015. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

az első két teszt már nincs meg, de a mairól tudtam képet csinálni, mert el akarom vinni az orvoshoz.


[link]

2015. jún. 26. 13:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Az orvos meg tudja majd mondani a mereteböl az ultrahang alapjan, hogy kb. mikor fogant, abbol ki lehet szamolni, hogy extra peteeres volt, vagy csak egyszer meg megjött. Van ilyen, ritkan, de elöfordul, hogy kicsit gyengebben megjön meg az elsö honapban, de az is lehet, hogy utana fogant. En inkabb az elöbbit tartanam valoszinünek. Dokinal kiderül, ird majd meg!
2015. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!