Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreztétek azt a bizonyos...

Éreztétek azt a bizonyos beágyazódást? Ez lehet az?

Figyelt kérdés

Most vagyok kb 5-6 nappal mensi elott.

28-29 naposak a ciklusaim, 10-14-e kozt (elvileg ovu korul) tobbszor egyutt voltunk parommal. Tegnap, es ma reggel olyan gorcseim voltak,mint mikor megjon, 1-2 oran at ereztem, aztan elmult. Menstruacio elott egy hettel szokatlan a gorcsoles..



2015. jún. 26. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a kisfiamat anno nem éreztem mikor beágyazódott. De a mostani terhességem igen.

kb fél perces fájdalom volt,éles szúró érzés ami a kismedencémből a végbelem és a hüvelyem fele sugárzott.majd ahogy jött meg is szűnt.

most múltam 6 hetes :)

2015. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

4. babát várom.

Az első háromnál semmit nem éreztem, a 4. kicsinél kb. a 9. DPO-n éreztem erős "mindjártmegjön" érzést

Nem pár percig tartott, de nem is órákat...nem tudom, nem mértem :)

Másnap olyan szintű nyugalom töltött el egy pillanatra, mint amikor minden rendben, semmiért nem kell izgulni...nem tudom jobban leírni. Rá 3 napra pozit teszteltem :)

2015. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát az ember ezt csak utólag tudja beazonosítani. Nekem a hőgörbém esett le pár 2-3 tized fokot és mensi szerű tüneteim voltak az ovu utáni 9. napon. Biztosra vettem, hogy meg fog jönni ráadásul a ciklus 20. napján (kicsit össze vissza volt a ciklusom, de sosem volt ilyen rövid). Aztán másnapra elmúlt, a hőm visszaált 37,1-re és 5 nap múlva pozitív lett a tesztem. Innen tudtam, hogy csakis a beágyazódás lehetett a dologban.
2015. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem fizikai érzés volt, hanem baromi ideges lettem.... olyan feszült voltam, mint életemben soha. Még a párom is megjegyezte, mert nem szoktam tényleg ilyen lenni, még menzi előtt sem. Ez kb az együttlét után 2-3 nappal lehetett. Akkor még nem gyanakodtam, csak 1-2 nappal később merült fenn bennem a gondolat és tadam... az volt.

Fiziaki tüneteim amúgy még egyik terhességnél sem voltak... úgy értem, mint görcs, vagy fájdalom, vagy hányás, vagy bármi... leszámítva az iszonyatos fáradtságot.

2015. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En mindket babam beagyazodasat megereztem, persze, ezt, mint ahogy egy korabbi valaszolo is irta, csak utolag vettem eszre.

Mindkettonel nagyon eros gorcsot ereztem kb mensi elott 4 nappal. Az utobbi nem is volt olyan regen, marciusban.

Epp vendegek voltak nalunk es epp oket ugraltam korul, mikor belemallt a gorcs. Meg le is szogeztem magamnak, hogy "na, ugy latszik most elobb fog megjonni". Abszolut nem szamitottunk ebben a honapban a baba megfoganasara. :-)

Ez egy vagy ket nagyon eros, elnyujtott gorcsot jelentett.

Ugyanez volt az elso babamnal is, csak akkor az ejszaka kozepen ebredtem erre a nagyon eros gorcsre.


Szoval, szerintem nem kizart hogy te is megerezted!

Sok sikert, autan irj, hogy egyutt orulhessunk! :-)


16 hkm

2015. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan erős görcs volt, mint régebben gyakran a petefészekcisztám miatt. Gondoltam is, hogy tessék, évek óta nem kínoz már, most meg kiújult. Görcsölt az alhasam és jobbra a petefészkem. Nem menzi szerű görcs volt, hanem az a cisztás görcs, amitől a hajam égnek állt sokszor. Aztán 2 óra múlva vettem észre a WC-n a barna foltot. Sose barnáztam petefészekciszta miatt, így gyanút fogtam. 1,5 éve nem védekeztünk és egyszer volt hasonló barnázásom, akkor is azt hittem, beágyazódás, és utólag sztem az is volt, csak a köv. menzesszel elment. Most is két napig barnázgattam. Vettem tesztet is, de mire használtam volna, ezerrel megjött a menzeszem, úgyhogy megállapítottam, hogy beteg vagyok, sose szokott menzesz előtt 2 napig barnázni nekem. Aztán egyszercsak feltűnt, hogy nem múlik el a szokásos 7 nap után a vérzésem. Kb. 9 napig tartott és nagyon erősen véreztem. Ez megint gyanús volt. Most már az erős vérzés miatt méhenkívülitől tartottam, így ahogy elmúlt a menzesz, megcsináltam a tesztet, ami azt mutatta, hogy nem vagyok terhes. Elmúlt minden kellemetlen tünetem, ezért úgy döntöttem, akkor megyek nőgyógyászhoz, ha a következő menzesznél is kijön ez a "ciszta". Néhány nap múlva megkérdezték, hogy terhes vagyok-e, merthogy olyan szép lett az arcom. Mondtam, hogy nem, mert 2 napja teszteltem. A következő menzeszem már nem jött meg, helyette furcsa vizes folyásom lett. Akkor kezdtem vizsgálgatni a hasam és a mellem, mintha nőtt volna. 5 nappal az elmaradt menzi után teszteltem és akkor már mutatta az én gyönyörűségemet.:)
2015. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, és nagyon érzékeny tesztet vettem, mégse mutatta a korai terhességemet.
2015. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkitol a kedves valaszokat, kivancsi leszek mi lesz ebbol, remenykedem benne,hogy sikerult osszehoznunk :)) jelezni fogom barmi is lesz :)
2015. jún. 26. 22:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2015. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na lett baba?
2015. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!