Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen elveteltem mikor...

5 hetesen elveteltem mikor megszunik a verzes kb mennyi ido mulva lesz peteeresem?

Figyelt kérdés
Lesz egyaltalan vagy megjon ket het mulva? Ez volt az elso vetelesm😔

2015. jún. 26. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia hát ezt sajnos nem tudni előre, lehet hogy nem is lesz egy darabig mig helyre nem állnak a hormonjaid. Figyelheted ovutesztel, de szerintem felesleges, minimum 3 hónapot várjatok és utána kezdjetek bele a babaprojektbe. Persze ez csak egy tanács volt. Mindenjót és sajnálom hogy nekedis átkellett élned :(
2015. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van, akinek teljesen pontosan megjon a kovetkezo mensese, van, akinek 6 hetig nem jon meg.

De jol irja az #1-es, erdemes par ciklust kihagyni.

Inkabb var 3 honapot, mintsem hogy egybol teherbe ess, aztan megint 1,5 honap mulva veteles. (Utana meg ujbol megvarod mire megjon, szoval tobb honap menne igy el potyara.)

2015. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a vaalszokat. A doki azt mondta nem kell varni de en most nem akarok gyereket egy ideig:(

Inkabb arra voltam kivancsi, hogy most megint lassan verezni fogok e vagy lesz egy kis nyugim?!:(

2015. jún. 27. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!