Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek utalhat terhességr...

Szerintetek utalhat terhességre, ha ebben a hónapban sokkal érzékenyebbek a melleim mint általában?

Figyelt kérdés

A párommal babát tervezünk. Tudom nem szabad túlbonyolítani a helyzetet, csupán kiváncsiságból teszem fel a kérdést...talán voltatok hasonló helyzetben?!

Ovu környékén együttvoltunk a párommal. Már több mint 1 éve próbálkozunk de nem jön a baba. Igaz hónapról hónapra rengeteg tünetet észleltem magamon, de megtanultam kizárni ezeket mert nem visznek előre. De ez a hónap más...még több mint 1 hetem van mensiig és már napok óta fáj és érzékeny a mellem. Nekem mindig így van mensi előtt, viszont nem 10-12 nappal előtt kezd el fájni hanem 5-6 nappal talán. De most nagyon fáj már napok óta...és ezt furának tartom. A ciklusaim pontosak, 28 naposak, peteérést mindig megérzem ciklus közepén. Ennek ellenére nem jön a baba. De most szerintetek ez jelenthet babát? Nem mesélem be magamnak csak kiváncsi vagyok.

Köszönöm!


2015. jún. 30. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, de ettõl lehetsz terhes. Sok sikert. Nekünk majdnem két év kellett hozzá.

Leírom, hogy nekem milyen eseteim voltak a mellemmel kapcsolatban.

1) nem fájt a mellem-nincs baba

2) ovutól fàjt a mellem-nincs baba

3) ovu után egy héttel kezdett fájni-nincs baba

4) mensi elõtt 2-3 nappal kezdett-nincs baba

5)mensi napja elõtt fájt csak-nincs baba

6) néha fájt, néha nem-nincs baba

Mikor terhes lettem, asszem a 6- os verzió volt. De ugye NÁLAD nem biztos, hogy ez lesz. Azért hajrá!

Ja használj ovitesztet. Eléggé meglepõdtem. Megéreztem a peteérést, tipikus nyák is megvolt, erre ehhez képest 3 nappal késõbb jelezte a teszt.

2015. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

És gratulálok a babához!

2015. jún. 30. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Utalhat persze, de nem feltétlen. A legtöbb ilyenkor észlelt tünet menszire és babára is utalhat. Nekem is van sokszor, hogy már ciklus közepétől fájdogál a cicim, ilyenkor frászt kapok, hogy "úton a kistesó"?? De még eddig nincs.. Amúgy amikor terhes lett, ha jól emlékszem semmi cicifeszülés/fájás nem volt egyáltalán.

Nekünk is 1 év kellett a babához. Én egyébként elkezdtem inni cickafark+palástfű teát. Nem tudom, h segített-e,de a baba végre sikerült.

2015. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. júl. 1. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!