Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal két nappal azután hogy lejárt a menstruációm szexeltünk. Most egy héttel korábban jött meg a menstruációm . így a naptár szerint pont arra az időszakra esett a peteérésem amikor nem vigyáztunk eléggé. Csak most ijedtem meg mivel olvastam hogy vannak nők akiknek terhesség alatt is van vérzésük. Vagy ez hogy kilenc nappal korábban jött lehet annak a következménye hogy most vizsgáztam és sokat stresszeltem?Szerintetek vennem kéne egy tesztet?
2015. jún. 30. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elenkpiros és szokásos mennyiségű, akkor nem valószínű. De azért húzzatok gumit mindig, látod, peteérés nem fix, bármikor lehet.
2015. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az kimaradt hogy máskor peteéréskor egy pontban szúró érzést érzek körülbelül 1-2 napig... és ez a szúró érzés most is volt... viszont a szokásos időpontban(a menstruáció utáni 16-ik nap körül)
2015. jún. 30. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor is megjött.. nyugalom. Ha nem tart a szokásos ideig a menzesz max csinálhatsz egy tesztet de szerintem nem kell, megjött és kész.
2015. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk semmi jele annak hogy terhes lennék... :)

Se reggeli rosszullét se fáradékonyság...

És ez már egy hónapja történt ... úgyhogy valami jele csak kéne legyen ha az lennék vagy nem...?

2015. jún. 30. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező nem szükségesek tünetek, hogy terhes legyél. Én immár 5 hónapja nem hányok és soha nem szédültem. Ezt csak azért mondtam el mert el vannak egyesek tevelyedve. Ha nem marad ki a mensesem, észre sem veszem, hogy terhes vagyok. Off

neked viszont megjott, az sem baj, ha előbb, úgyhogy kicsi az esély a terhessegre.

2015. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem bírtam tovább kétségek közt hánykolódni ezért ma vettem egy tesztet... NEGATÍV LETT C:

Annyira örülök hogy az valami leírhatatlan... és ezért vártam több mint négy hetet... minden nap stresszesen ébredtem fel... de mostmár megnyugodtam... köszönöm szépen a válaszaitokat! :3 :))

2015. júl. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!