Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség legelső...

Mik a terhesség legelső tünetei, vagy jelei?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmarad a menzesz. Lehet, más tüneted sokáig nem is lesz, esetleg egy kis mellfeszülés.
2015. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem jön meg...
2015. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jön meg a mensid, feszülhet a melled. Ha nagyon érzékeny vagy, mást is érezhetsz, csak ez ritkább. (pattanásosabb leszel, feszültebb, szúrhat a petefészked, fejfájásod lehet...)
2015. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én ikreket vártam, szóval túltengett a hcg, mégis "csak" a menses elmaradása volt az első jel
2015. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem jött meg, és pms tünetek, nekem szokott lenni menzesz előtt pattanás, meg mellbimbóérzékenység, ezek ugyanúgy megvoltak, ahogy a mensiszerű görcsölés is, csak az teljesen máshogyan, mint korábban, mert most pár mp-ig tartott, majd elmúlt, majd újrakezdődött, míg menzesz előtt kb. 2-3 nappal kezdődött, és szinte folyamatosan éreztem.

A mellbimbóérzékenység meg menzesz előtt egy héttel szoktt kezdődni, most 2-3 nappal kezdődött az esedékes előtt.


Konkrét tünetek viszont csag a 6. hét vége felé kezdődtek: émelygés, erősödő mellérzékenység, ételundor, kívánósság, illetve egy ideje van hasszurkálás is.

2015. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2015. júl. 2. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Mensi előtt egy héttel, testápoló szerü váladékozásom volt. Soha nem volt ilyen, innen tudtam terhes vagyok.
2015. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak nem jött meg. Pedig kerestem a tüneteket másfél év után, gondolhatod...és mikor nem jött meg,akkor jött annyi tünet csak,hogy ha guggolásból hirtelen álltam fel, vagy lehajoltam és vissza,akkor oltárian belenyilallt. Na, ezt még soha nem éreztem, de én ekkor már tudtam,hogy baba van, mert nemvárt előtt teszteltem 4 nappal...14hkm
2015. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) Boldog babavárást :) 7-es voltam!
2015. júl. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!