Peteérésem volt?

Figyelt kérdés
1.én volt meg utoljára..33-34 napos a ciklusom..18.én,19.én petérésem volt?

2015. júl. 2. 16:46
 1/7 anonim válasza:
Nem feltétlenül, de elég valószínű... miért?
2015. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert került belém előváladék,de vettem be 72 órást..és félek,hogy terhes vagyok..
2015. júl. 2. 17:52
 3/7 anonim válasza:
Ajjjajjjajjajjj gyermekek, miért olyan nehéz megállni, hogy felhúzzatok egy gumit??? Ha bevetted a 72 órást, akkor nem lehet gond. Azzal viszont számolj, hogy egy hónapot is csúszhat a következő menstruációd. (Első voltam, 23/F)
2015. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj a 72órással,hogy lehet mire bevetted már meg is termékenyítette a petesejtedet egy hímivarsejt.

Sajnos ilyen elég gyakran előfordul ha pont ovuláció kellős közepén vannak.

Ilyenkor nemigen van értelme a tabinak.Máskor meg azért nincs mert nincs mit meggátoljon ha nincs peteérés.

Védekezni kell mindenképpen !!!!

A tabletta pedig csak egy jó üzleti fogás.Kb hasonló mint a megszakításos védekezés:(

Ráadásul egy hatalmas hormon adaggal:((((

2015. júl. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Attól,hogy megtermékenyítette a petesejtet,még hat tabletta,mivel még nem ágyazódott be,és megakadályozza a beágyazódsát!!
2015. júl. 3. 14:26
 6/7 anonim válasza:
A tabletta egyáltalán nem üzleti fogás. Működik. Ezerszer megbízhatóbb, mint a megszakításos, amit én nem is említenék a fogamzásgátlással egy lapon.
2015. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megjött,nem vagyok terhes..
2015. júl. 3. 19:16




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!