Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a menstruációm,...

1 hete késik a menstruációm, tegnap reggel negatív tesztem lett! Lehet még baba?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy hetes késés után negatív a teszt, akkor nem valószínű. Valami más lehet a dologba.
2015. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi késés után reggeli vizeletből már azért halványan legalább látszania kéne. Szerintem sem baba, de az orvosom meglátogatnám ilyen késés esetén.
2015. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt egy késői peteérésem,12 napja.Talán emiatt csúszik a menzeszem.Hétfőre van időpontom az orvosomnál.
2015. júl. 3. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges hogy ezért nem mutatja még ki a teszt. Én ismerek olyat is akinek csak a 22 dpo-n (biztosan) lett pozitív a tesztje.
2015. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, 8 napot késett és megjött, baba nem lett :((( azért remélem, hogy neked csak fals negatívod van.
2015. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!