Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? El vagyok...

Mikor teszteljek? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Ma teszteltem. Korai volt? Semmi nem lastszott rajta. 3 eve probalkozunk, peteeresem a teszt szerint volt. Itt a gorbem:

[link]


2015. júl. 5. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon korai volt. Nem számoltam pontosan de 10-11. dpon lehetsz.. az ég világon semmi sincs veszve.

Érdemes kivarni a nemvárt napját. Ha addig nem is bírod, vagy 2-3 napig akkor sincs értelme erőltetni a mai teszt után.

2015. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8. dpon vagy, ha 3 éve próbálkozok tudhatnád, hogy még nagyon korai :) Majd 5-6 nap múlva tesztelj újra, de lehet 1 hét is :)
2015. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A hőgörbét az egész ciklus alatt nézni kell, így semmit sem ér.

Az első ovus + óta 10. nap telt el! Csak nagyon keveseknek mutat a teszt ilyenkor bármit is. Az ovu teszt mind a 4 +-nál ugyanolyan erősségű volt mint a kontroll csík? Mert csak a legerősebb csíkot kell figyelembe venni. És ha nem az első +-nál volt a peteérésed, hanem a másik 3 közül valamikor akkor meg teljesen fölösleges még ilyen korán tesztelni.

Orvosnál jártatok már kivizsgáláson?

Mikor kell megjönnie? Érdemes addig várni a teszteléssel. És orvost mindenképpen felkeresnék a helyetekben!

Sok sikret! Drukkolok! :)

2015. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, koszonom! Jartunk orvosnal, parommal minden rendben, nalap PCOS. Szedek gyogyszert. Itt ( nem m.o on elek) nem nezik uh val a peteerest. Meg sosem volt pozitiv az ovu tesztem, ezert remenykedenm ( nem volt peteeresem). A masodik napon volt a legerosebb a teszt.

Megirom az eredmeny mindenkeppen. De lehet hogy mar erzek valamit? Olyan mintha huzodna, kemenyedne az alhasam. Vagy bekepzelem? Teljesen ragorcsoltem a dologra most... ez az elso pozitiv jel, az elso pozitiv honap...

2015. júl. 5. 10:22
 5/10 A kérdező kommentje:
10 en kell megjonnie. Az kimaradt. Azert tszteltem, mert a teszt dobozara az van rairva. hogy akar 5 nappal a nemvart elott is kimutatja. De nalam meg halvanyan sem, semmi...
2015. júl. 5. 10:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok! :) Ha a második + napon (júli 1-én) volt a legerősebb akkor onnan számolva érdemes 13-14 napot várni a teszttel. Akkor mutatja majd a legbiztosabb eredményt. Ha kimarad a menstruációd akkor már biztosan reménykedhetsz, de akkor is megéri majd csak 13-án tesztelni legkorábban. A tünetek ilyenkor még sajnos semmit nem jelentenek, mivel ezek olyan általános tünetek, hogy másra is utalhatnak. Ez csak utólag fog kiderülni, hogy amiatt érzed-e a hasfeszülést vagy sem. Szóval ilyen korán még nem szabad beleélni magunkat. Tudom, hogy nehéz főleg, hogy régóta vártok már a babára! Tényleg nagyon drukkolok és mindenképp írd meg az eredményt! Remélem jó hírek lesznek! :)
2015. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és a tesztre írt napokat nagykönyv szerinti ovuláció szerint számolják ki. Ha pont középidőben van valakinek az ovuja. Neked ezek szerint késői ovud volt. Ilyenkor nem mutat ki semmit, mert jó esetben most az ovutól számolt 5. napon pont úton van a petesejt a méhedig és a 7-12. nap között fog a beágyazódás megtörténni és onnan kezdve termel a szervezetet hcg-t. :)
2015. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom! Irok ha teszteltem!
2015. júl. 6. 02:09
 9/10 A kérdező kommentje:
Megjött ma reggel lányok :( nagyon kivagyok!
2015. júl. 6. 23:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :(
2015. júl. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!