Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki, hogy...

Volt már úgy valaki, hogy késett a menstruációja de semmi terhességi tünetet nem produkált még 2 nap után és később mégis kiderült hogy terhes?

Figyelt kérdés

nekem csak annyi hogy kissé feszült vagyok, meg fáradt is de ez lehet a sok munkától, stressztől is persze. ha még 2 napig nem jön meg tesztelek és kiderül.

ja és még annyi h menstru előtt általában érzékenyek szoktak lenni a melleim de most nem.



2015. júl. 5. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy hete késett mire éreztem, hogy érzékeny a mellem. De addig semmit.. szóval az hogy nincs semmi bajod nem kizáró ok, az, hogy késik gyakran az első tünet. Majd tesztelsz és kiderül.
2015. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen ezt így gondolom én is :) bár volt már máskor is késés , de sosem lehet tudni. köszi a választ!
2015. júl. 5. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Három terhességem volt, az egyetlen terhességi tünetem egyetlen egy reggeli rosszullét volt, de már bőven azután hogy tudtam hogy terhes vagyok. 2 nap után még sok tünetre akkor se lehet számítani ha amúgy később kialakulnak.
2015. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mensi késése után 2 héttel kezdődtek a tünetek.
2015. júl. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ahha értem. csak azért kérdeztem mert sok helyen olvastam, hogy már a nemvárt előtt elkezdődik ill. kb a nemvárt napján.
2015. júl. 6. 11:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Később is kezdődhet,ha lesz egyáltalán.
2015. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kiegészült a dolog annyival hogy mostmár érzékenyek a melleim is.

néha mintha émelyegnék is de azt nemtudom nem e az izgalom miatt van. Délután vagy holnap reggel ha addig nemjön meg csinálok egy tesztet.

2015. júl. 7. 10:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább várd meg a reggelt,biztosabb.
2015. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél?
2015. júl. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

szia! igen és negatív :/ aznap meg is jött.

a melleim már nem fájnak, viszont valahogy más mint szokott.

picit sötétebbek is a mellbimbóim,keményebbek is meg ilyen kis pontok vannak körbe a szélein amik kidomborodnak.

dehát terhes biztosan nem vagyok, mert elég jóminőségű tesztet csináltam (ami még azt is kiírja hogy hány hetes a magzat ha terhes valaki) meg rendesen meg is jött e menstruációm. szóval nemtudom :/ de semmim sem fáj már.

2015. júl. 10. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!