Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Step ovulációs tesztek...

One Step ovulációs tesztek jól mutatják az ovut?

Figyelt kérdés

Második hónapom ezekkel a tesztekkel, most máshonnan, más csomagolású és kinézetű, de szintén One Steppel próbálkozom. Első hónapban drága DM-es ovu teszttel pontosan látszódott, mikor volt ovum. Második hónapban One Step szerint nem volt, alig látható halványságúig "erősödött", aztán semmi, és egészen menstruációig egyik nap nagyon hunyorítva látszott valami, egyszer full semmi...

Most ezzel a másik One Steppel mintha erősödne napról-napra, de nem tudom... Férjem szerint sz*r az egész, biztos volt múlt hónapban is ovum, csak a teszt vert át.


Nektek szépen kisötétedett a második csík is ovukor? Képet tudnátok mutatni, hogy néz ki akár folyamatában napról-napra a tesztek erősödése, egymás alá pakolva egy képen? Akinek van esetleg fotója róla a múltból, attól kérdem. :)


2015. júl. 10. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet hasznâltam, nekem.bejött. Délutàn küldök képet :)

2015. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek 20-as érzékenységű tesztek, àltalàban 25-ös teszteket érdemes hasznàlni.
2015. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a képeket és a válaszokat! :)

Első: ugyanettől vettem a második adagot, csak a vaterás profiljából. Egy és ugyanaz a szemèly árulja, csak vaterán 50 ft a darabár. Ezek szerint ez mutatni fogja, ha lesz ovu.

2015. júl. 11. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!