Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal gyereket szeretnénk...

A párommal gyereket szeretnénk, de szex után mindig "kifolyik" belőlem a sperma. Ettől lehetek még terhes? Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkiből kifolyik a java. Belőlem is. Nehogy úgy képzeld el, hogy az egészet magadba kel töltened tölcsérel, és mindennek benned kell maradnia. Simán teherbe eshetsz úgy is, hogy állva szeretkeztek, és utána kimosod magadat.
2010. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fenék alá párna, és úgy maradni egy kicsit...
2010. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy teherbe eshetsz! Szerintem mindenkiből kifolyik! Nyugi, amelyik babajelölt elég életrevaló, az el fog jutni a célhoz, bármi is történjen! :)
2010. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha biztosra akarsz menni szex után ne kelj fel. Én reggelig úgy maradok, sőt még párnát is rakok a fenekem alá és kb. 1 órahosszát úgy vagyok. De még így sem jött össze egyhamar.
2010. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!Mindenkiből folyik ki bőven,csak a fürgék" maradnak benn!Mégegy jó módszer,igaz hülyén hangzik gyertyaállás!Emlékszel még a suliból...!!
2010. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, igen, csak hülyén néz ki, és most képzeljétek el, legközelebb az lesz az elsö kép a pasim fejében, hogy szex után gyertya állásba helyezkedem .. :d
2010. márc. 6. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!