Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (többi lent)

Lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval 2 napja lefeküdtünk a barátommal(amugy elötte kb másfél hete volt meg) de nem védekeztünk (és nem tudjuk hogy időben ki vette e) és másnap be is vettem esemény utáni tablettát. és mivel akkor veszitettem el a szűzességem ezért már azóta barna folyásom van (amikor elösször meg ujjazott akkor is volt ,de az egy nap után elmult) most viszont nem mult el és fáj az alhasam meg a fejem és nagyon szomjas vagyok állandoan és kicsit fáj a mellem(ezek a tünetek mind akkor szoktak lenni amikor megjön)(de az is lehet hogy a tabletta miatt van)és félek hogy terhes lehetek e. szerintetek mennyi esélyem van rá? légyszi segitsetek és normális válaszokat!(mert amugy tudom hogy hülyék voltunk és soha többet nem tervezek védekezés nélkül szexelni) 16/L :)

2015. júl. 12. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha vettel be esemeny utanit,akkor keves az esely rara,be izgulj.Vegyel tesztet,de az csak 2 het mulva mutattja ki.
2015. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az esemény utáni meg fogja borítani a hormonrendszered, ne ijedj meg, ha barnázol, nem jön meg időben (2-3 hetet is késhet). Melled is a nagy adag hormontól fájhat.

Örülök, hogy legalább annyi eszetek volt, hogy vettél be esemény utánit ;)

2015. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

terhességi tüneteket leghamarabb 2-3 hét mulva érezhetsz.


ha bevetted a tablettát akkor nem valószinű.viszont bekavar a hormonrendszerbe pláne ilyen fiatalon, amikor még amugy is alakuloban van, ettől lehetnek panaszaid.


igen jol teszed ha ez után védekezel, mert az előváladékban is lehet sperma, ha csak 1 percre rakja be akkor is terhes lehetsz, nem attol függ hogy kiveszi e időben.

2015. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!