Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz előtt milyen nyák...

Menszesz előtt milyen nyák jellemző? Mit jelent, ha száraz? És mit, ha folyás van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Többnyire semmit. A nők egyik felének vizes folyáaa van menszesz előtt, a másik felének meg nem. A nők egyik fele száraz, amikor tehres és nem jön meg neki, a másik fele meg nem száraz. Ebből sajnos semmire nem lehet következtetni.


Ez jól összefoglalja: [link]

2010. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Mindenkinek más a folyása menzi előtt és akkor is ha baba van. Van aki száraz van akinek fehér folyása van és kinek ez babát kinek menzit jelent.

Nálam személy szerint egyik terhességemnél sem volt nyák, tök száraz voltam, pedig menzi előtt fehér krémesebb folyásom szokott lenni.

Folyásból nem lehet következtetni semmire!!

2010. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg semmire nem lehet következtetni. Nekem az egyik hónapban ilyen, a másikban olyan. Kétszer voltam terhes, az egyiknél volt folyás, a másiknál teljesen száraz voltam.
2010. márc. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!