Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete szeretkeztünk a...

Két hete szeretkeztünk a feleségemmel gumi nélkül, és ma (szerdán) kellett volna megjönnie neki. Elég stresszes volt mostanában iskolakezdés miatt. Lehetséges, hogy terhes? Hogyan lehet ilyen korán ezt észrevenni?

Figyelt kérdés
Ilyen korán tablettával el lehet vetetni? Mennyit késhet max. A menstruáció?
2008. szept. 4. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Fél nap késés után szerintem még nem ezen kellene aggódni

2. Lehetséges hogy terhes...

3. Stressz miatt is eltolódhat a menstruáció

4. Terhességi tesztel lehet észreveni

5. Nem lehet tablettával elvetetni... azt 72 órán belül kellett volna alkalmazni

6. Nincs olyan hogy max késés (barátnőmnek volt olyan hogy 2 hónapig kimaradt mivel rendszertelen neki)

2008. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Te gumival szeretkezel a felesegeddel? Miert vetted el ha nem akarsz vele csaladot alapitani? Erdekböl?
2008. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólónak üzenem hogy nem kéne így válaszolni. Mi az hogy érdekből??? Biztosan akarnak majd gyereket, de te nem tudhatod hogy milyen helyzetben vannak (anyagilag, munka...stb). Mint sok más házaspárnál lehet náluk is vannak olyan gondok amik mellett most egy gyereket nem tudnak bevállalni.

Kedves kérdező Úr! Elképzelhető hogy terhes, mivel ha 2 hete voltatok együtt védekezés nélkül akkor valószínűleg a peteérés ideje volt...így van rá esély. De van aki minden nap együtt van és mégsem jön össze a baba. A peteérés idején egy együttlénél 30% esély van (a nagykönyv szerint) arra hogy megfoganjon a baba. Ha késik neki, akkor vegyetek egy terhességi tesztet és akár a hétvégén csinálja meg. Reméljük a legjobbakat!

2008. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves második válaszoló! Igaza van az előttem szólónak, nem kéne így válaszolni. De ha figyelmesebben elolvasod az Úr kérdését, benne van, hogy a feleség az iskolakezdés miatt volt stresszes, szóval valószinű, hogy van ott már gyerek. És ha nem akarnak többet akkor az szívük joga. Amúgy mi is használtunk gumit a férjemmel amikor még nem szerettünk volna babát, na és??? Kedves kérdező úr! Szerintem vegyen a nejed egy terhességi tesztet, utána kevesebb lesz az idegeskedés!
2008. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen tesztet kellene venni, abból azonnal kiderül mi a helyzet, akár megjön a menstruáció, akár nem! (előfordulhat menstruáció szerű vérzés a terhesség elején is!) Ha mégis terhes és nem tudják megtartani a babát, érdemes azonnal orvoshoz fordulni. Minél előbb túl vannak a dolgon annál jobb. Egy nap késés nem a világ, mi a férjemmel 7 hónapig szeretkeztünk gumi nélkül mire összejött a babó, pedig mindketten egészségesek, fiatalok vagyunk! Sok szerencsét!
2008. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy "idő előtt" kihúztam, mielőtt még lementem volna. Köszönöm az eddigi válaszokat. Esetleg a nő viselkedéséből rá lehet jönni, hogy terhes-e? Mert pl. hétvégétől megvan a szokásos 'hisztije' mint menses előtt.
2008. szept. 4. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a hiszti sok mindentől lehet. Lehet menzi miatt is és a hormonok miatt is! Ez kétesélyes. Én mindkettőnél hisztis voltam.
2008. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!