Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton jött meg a mensesem,...

Szombaton jött meg a mensesem, csak aznap és ma mértem a hőmérsékletemet, de mindkétszer 36,9 volt. Nem értem, mitől lehet, hogy nem ment le, mikor mindig le szokott menni?

Figyelt kérdés

Mondjuk csak a 2. napon szokott leugrani, de most már biztos, hogy lent kéne lennie... Az igaz, hogy szokott ugrálni az elején, de 9 tizedre soha nem ugrik föl, csak max. 7-re. Ovuláció után viszont mindig 36,9 szokott lenni (egy-egy nap esetleg 36,8, de ez ritka). Mi a véleményetek, mitől lehet ez?


Jelenleg még szoptatom a 20 hónapos kislányomat, de már csak nagyon keveset. 9 hónapos kora óta menstruálok, teljesen rendszeresen jön mindig és eddig mintha az ovulációs fájdalmat is rendesen éreztem volna. mindig pont akkor, mikor kellett...


Szeretnénk kistesót, de most kicsit aggódom, hogy valami gubanc van és nem fog összejönni... Gondoltam rá, hogy esetleg még sincs még ovulációm, csak akkor nem inkább lent kéne, hogy legyen a hőmérsékletem?


Köszönöm, ha véigolvastatok, és előre köszönöm a válaszaitokat!



2015. júl. 15. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Én megnézetném, hogy jól működik e pajzsmirigyem. Hallottam már olyat hogy ez miatt volt gubanc
2015. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!