Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha barnázással kezdődik a...

Ha barnázással kezdődik a menstruációm, akkor melyik nap az 1. nap?

Figyelt kérdés
Babát szeretnék, és a nőgyógyászom elküldött hormonvizsgálatra. Azt mondta, hogy először a menstruációm 3. napján menjek vérvételre. Általában 27-29 naposak a ciklusaim, azonban a menstruációm úgy kezdődik, hogy kb három napig nagyon enyhe barnás pecsételés van, majd 5 nap szokott lenni a rendes piros vérzés, aminek a második napja a legerősebb, majd fokozatosan elmúlik. Azt szeretném megtudni, hogy melyik a 3. nap az én esetemben?
2015. júl. 16. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hát ezt nem akartad megkérdezni a nődokidtól? :/
2015. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A rendes, piros vér számít a menzesz 1. napjának.
2015. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első vérzéses nap, a barnázás még nem számít. De hívd fel az orvosod, mert ez is fontos lehet, tudjon róla!
2015. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle háromszor is mert nem akartam hinni a fülemnek, azt mondta, hogy a barnázástól számoljam..
2015. júl. 17. 11:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, pefig én is úgy tudom, hogy az első piros nap számít az első napnak... :S Másik orvostól nem akarod megkérdezni?
2015. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is hasonló szokott lenni a menstruácium. Az első piros nap a menzesz első napja. Nem értem a dokid. Viszont az ilyen több napos barnázás menzesz előtt progeszteron hiányra utal.:( Egyébként végül mi lett?
2015. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg, és remélem nem is fog :) méhnyálkahártyám Szép vastag, ami a doki szerint jó hormonértékekre utal :) bízom is benne! Szombatra nem várom!
2015. júl. 20. 11:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Válts orvost!
2015. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság azóta? Van baba? Minden rendben van végül?
2015. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!