Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel szerezkeztem a...

Krisztina222255 kérdése:

Ma reggel szerezkeztem a ferjemel es Szarazak voltunk mind ketten Talan terhes lehetek? Mert nekem azt mondtak ha szarazak voltunk mind. Ketten. Akkor nagy az eseje!

Figyelt kérdés
Szeretnem tudni hogy terhes vagyok -e ?nyilvan nem vagytok orvosok csak hogy ti is halottatok-e. Ezt !???
2015. júl. 18. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Tessék? Hogy mi volt száraz és mi köze ennek a terhességhez?
2015. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Inkább ne is irj ide ! Szerintem lehet. Tudni hogy mi van ide irva .Nem ragozom tul
2015. júl. 18. 17:21
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az majd kb 10-12 nap múlva derülhet ki. A menstruációd kimaradása után tesztelj.
2015. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
buta és még agresszív is...
2015. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy száraz vagy egyedül arra utal, hogy nem izgultál fel rendesen.

Vagy jó idő van nálatok és nem izzadtatok meg szeretkezés közben...


Az elsőnek meg beszólsz, pedig a kérdésedben megkérdezed, hogy hallottuk-e ezt. Ha azt sem érti, hogy mit kérdezel akkor nyilván nem hallotta. Szóval gyakorlatilag válaszolt a kérdés egy részére.

2015. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van. Semmi köze a szárazságnak a terhességhez. Na de hogy a férjed szárazságának mi köze lenne hozzá? Netán ő is terhes lenne?

Egyébként meg, az első nem volt szerintem bunkó, Úgyhogy neked nem kéne ideírnod, ha nem fogadod a válaszokat normálisan.

2015. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem hallottam még ekkora hülyeséget.Mi köze a szárazságnak a terhességnek.Az csak azt jelenti,hogy nem élveztétek,ha nem nedvesedtetek.Tehát már csak az a célotok/célod,hogy gyerek legyen.Szomorú...
2015. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Wiky93 ***** válasza:
100%

Én se nagyon értem amit írtàl! Hamár szexelni van eszed akkor írni is megtanulhattál volna..

Szárazak? Mi van??

Ma "szeretkeztetek" nem lehet még tudni,m.. Csinálj tesztet 2hét múlva!!

2015. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo: Tokeletes valaszokat kaptal. Felhivom a figyelmed a #4-re. Teljesen igaza van.
2015. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

(Az a baj, h reprodukalni is szeretne magat.)

Ha szarazak voltatok, akkor a kedves ferjed nem figyelt oda rad, ha o is szaraz volt, akkor gondolom nem is ejakualt, megis hogy lenne igy gyerek?

2015. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!