Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirálom van 10 hónapja....

Spirálom van 10 hónapja. Eddig minden ok volt de most késik 3 napja. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Lily goldom van. Lett valaki mellette terhes? Babának lett baja? Aggódnék a pici miatt :-/ Tesztet hétfőn csinálok ha addig nem jön meg.

2015. júl. 18. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm pont két járt így. Mármint,hogy ő terhes lett. De sajnos el is vetélt. Elég korán, uh-on még nem látszott, de a tesztek, meg a vérteszt mutatta.
2015. júl. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jártam már úgy, hogy késett, én is féltem, hogy esetleg terhes vagyok és a babának baja lesz, végül nem voltam terhes. Egyszer 3 éve volt ilyen, egyszer pedig 2 hónappal ezelőtt. Írd majd meg, mi lett a teszt eredménye!
2015. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Másfél hét késés után megjött. Dokihoz azért elmegyek a jövő héten a biztonság kedvéért :-/
2015. júl. 29. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!