Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegi tunetek lehetnek?...

Terhessegi tunetek lehetnek? Koszonom a valaszokat elore is.

Figyelt kérdés

Az utobbi napokban egesz nap ha eszek ha nem, gyomor egesem van, es reggelente sokszor femes izt erzek a szamban. Elmult heten minden reggel, alergia szeruen trusszogtem folyamatosan, es folyt az orrom, de nem vagyok alergias semmire. Kb 20 percenkent pisilek, es dupla annyit alszok mint szoktam. A menstruaciom egy hete kesik, es ma kutya setaltatas kozben nagyon elkezdtem szedulni, ami ram egyaltalan nem jellemzo. Mas terhessegre utalo tunetem nincsen, se mell feszules, se megjon erzes..


Tesztel meg szeretnek egy ket napot varni. Elso baba lenne igy minden valaszt es tapasztalatot orommel varok..:) Koszonom.



2015. júl. 20. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
1 hetes késéssel már tesztelnék a helyedben. A tünetek utalhatnak babára, bár kicsit talán még korai érezni őket.
2015. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hete késik mire vársz? :)

Nekem nem volt tünetek.. Talán a 10. hét körül kezdődtek..

Arról nem hallottam hogy valakinek folyna az orra.. Inkább bedugul reggelente.

A szédülés is mástól lehet.

2015. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy megint csak tevesen gondolom..

Tudom hogy csinalhatnek mar tesztet de szeretnek biztos lenni benne hogy nem tul koran tesztelek-e es ha mutat akkor nem csak azert mutat negativat, ertitek..:)

2015. júl. 20. 23:08
 4/18 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Majd írd meg, ha teszteltél! :)

2015. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mindenkepp:))
2015. júl. 20. 23:13
 6/18 whitelady1 ***** válasza:
Drukkolok!!! ;)
2015. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
?ár én is nagyon szeretnék egy kisbabát és, amint látom te is :)) Úgyhogy szerintem tesztelj :D Ha negatív és mégsem jön meg,akkor pár nap múlva ismét tesztelj :) Várom az eredményt,szorítok :*
2015. júl. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Csinálj 1-tesztet már 1-hét késésnél már ki kell mutatnia.
2015. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy hét késésnél nekem már akkor kijött erősen a második csík, mire leszámoltam a 10 másodpercet és kihúztam a tesztcsíkot a pohárkából. Ezt kizárólag azért írom csak, mert ha elég pontosak a ciklusaid, akkor ennyi késésnél már teljesen valószínűtlen, hogy negatív legyen a teszt, még ha később is fogant volna a baba, halvány pozitívat már látnál szerintem. Persze megértelek és csodállak az önfegyelmedért. Egyébként a tüneteid elég egyértelműnek tűnnek az elmaradt vérzéssel együtt:) Szurkolok!
2015. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztatast!:)

Parom ha hazaer hozza a tesztet, es reggeli vizeletbol meg is csinalom. Holnap pedig irom az eredmenyt:))

2015. júl. 21. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!