Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ingadozás normális még...

Mennyi ingadozás normális még a ciklus hosszát illetően?

Figyelt kérdés
Általában 28-30 naposak, de most az előző 27, a mostani meg 26 napra jött meg,
2015. júl. 21. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2015. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp sem kóros, de ha babát szeretnél, még jobb lenne, ha pontosabbak lennének a ciklusaid. Nem azért, mert baj van,l, hanem csak a biztonság kedvéért érdemes lenne egypár hónapon keresztül ovulációs teszttel figyelni magad, hogy van-e peteérésed, és ha igen, eltelik-e min. 11-12 nap a peteérés és a következő menstruáció között. Ha a rövidebb és hosszabb ciklusokban is így van, akkor nincs semmi gond.
2015. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rendben van.

Nekem világ életemben nem volt pontos a menzeszem, a 22 naptól a 30 napig jött meg. Átlagosan azért inkább 23-26 naponta gyerekvállalás előtt, ritka volt a 22 nap, vagy a 26 nap feletti ciklus, de nem befolyásolt semmit, bő fél év alatt fogant meg a kisfiunk. Szülés után pedig 24-25 naponta jön meg.

2015. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 28 és 42 nap között minden volt.

Még a lut. szakasz sem volt mindig ugyanannyi.


Eddig minden ok, 7 hetes a bérlőm :)

2015. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és 2. próbàlkozós hónapban fogant.
2015. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az ovu általában normális időben van, a naptáram is akkorra jelzi, és érezni is szoktam.

Mi egyelőre 4 hónapja próbálkozunk (az első babó 9 hónap után sikerült).

2015. júl. 23. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!