Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5hónap alatt két vetélés,7héte...

5hónap alatt két vetélés,7héten, másik 9héten) Hogy lesz így kistesó? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
első terhességem teljesen rendben volt.leírnátok nekem siker történeteiteket??Hogy lehet feldolgozni?már nem merünk próbálkozni..
2015. júl. 21. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kivizsgálás?

Sokszor előfordul, hogy az elsőt (jó nagy mázlival) sikerül kihordani, de aztán a már korábban is meglévő, de nem ismert probléma bekavar.

Barátnőmnél 1 tökéletes problémamentes terhesség, majd 2 vetélés után derült ki, hogy trombózishajlama van, ez okozza a vetéléseket. Kezeléssel ki is hordta a másodikat.

2015. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felénk csak 3 vetélés után kezdenek kivizsgálni...magán úton pedig iszonyat sokba lenne :(
2015. júl. 21. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is két vetélésem volt és engem is folyton azzal küldött el az orvos, hogy három után lehet keresgélni a okot. Én nem akartam még egyszer átélni, magán kivizsgálásokra viszont nekünk sem volt pénzünk. Felhívtam egy genetikust, egy immunológust és egy hematológust, elmondtam, mi a probléma, mindháromhoz kértem időpontot, azt mondták, rendben, két vetélés után is mehetek, csak vigyek utalót. Majd elmentem a nőgyógyászomhoz és közöltem vele, hogy egyeztettem a szakorvosokkal, időpontom is van, de szükségem lenne utalókra. Húzta a száját, de kiállította.

Kiderült, hogy nekem is trombózis hajlamom van. Most 13 hetes vagyok, pozitív teszttől szúrok vérhigítót és bízom a legjobbakban.

2015. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!