Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elnézést, ha rossz kategória,...

Elnézést, ha rossz kategória, de jól használtam a Clearblue terhes tesztet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak egy idióta képes elrontani egy ilyen egyszerű dolgot, de izgultam és először használtam ilyet. 😊 szóval reggeli vizelet, pipa, kb. 10 percig tartottam a tesztet a vizeletsugárba, a tesztablakra nem ment. Viszont a kupakot nem tettem fel utána a mintavevőre, így az eredmény negatív lett. Fontos szerepe van, hogy feltegyük a kupakot? Elnézést, ha hülye kérdés. Teszteljem újra, vagy használható?

2015. júl. 23. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tíz PERCIG? Az kissé sok.

Egyébként ha megjelent a kontrollcsík és a tesztablakban is volt valami, akkor működött a teszt.

2015. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

10 perc az sok..

De a kupak nem fontos.. mióta késik?

2015. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, 10 másodperc 😊 a használati útmutató 3-7 másodpercet ír, de próbáltam biztosra menni, lefelé tartottam, aztán a 3. és 10. Perc között percenként megnéztem, de határozottan egy csík. Általában 32 napos a ciklusom, de volt már 36, most a 37. napon vagyok. De nagyon stresszelek, most pedig főleg, hogy nem jött meg. Ha a terhesség kizárva, mert jól csináltam, akkor még jobban felek mi lehet a baj...
2015. júl. 23. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A stressztől is késhet :)
2015. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"De nagyon stresszelek, most pedig főleg, hogy nem jött meg."


Ezért nem jön meg. Nyugi és meg fog jönni.

2015. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem mindig 28 napos de ebben a rohadt melegben sikerült 32 napos ciklust produkálni. Szerintem nem vagy terhes és nem hülye kérdés, életemben kétszer csináltam ilyen tesztet, szóval akinek nincs gyakorlata az simán benézheti. Elsőre nekem olyan tesztem volt, amit ha fordítva nézel pozitívnak tűnik (ha jól emlékszem 1 csík bal o. 2 jobb o pozitív fordítva negatív) Lehettem vagy 19, akkor kezdtem az egyetemet és hiába a tartós kapcsolat, nem akartunk gyermeket. Már vagy 2 perce pityeregtem, mikor odajött édesanyám és vigyorogva megfordította azt a sz*rt előttem. Évekig cikizett a család vele...

Ha az megnyugtat, vegyél egy másikat és csináld meg pár nap múlva ha addig nem jönne meg.

2015. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!