Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon erős menzis érzés...

Nagyon erős menzis érzés szinte már görcs mint mikor megvan normális e? mert pozitiv tesztem volt ma. és nagyon félek hogy nem mutatott igazat a tesztem

Figyelt kérdés
fáj a mellem már napok óta és annyira fj a hasam elsem tudom hinni hogy nem jön meg. normális e ez terhesség alatt?
2010. márc. 6. 16:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia! A mindjárt megjön érzés normális, de ha nagyon erősek a görcseid akkor menj dokihoz. A pozitív az pozitív akkor babát vársz, de ha nagyon fáj, akkor tényleg menj orvoshoz. Ha csak kicsit fájna azt mondanám jólvan belefér, így is valószínű semmi baj sincs, de jobb lenne ha látna orvos. Gratulálok a babához és jó egészséget!
2010. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
köszi:) ultrogestant kell szednem mert nem jött össze magától.
2010. márc. 6. 16:38
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj :):) Ez a fájdalom is elég szubjektív dolog, nem tudom neked tulajdonképpen mennyire fáj stb. Barátnőmnek például ahogy pozitív lett a tesztje elment az orvoshoz és már látott petezsákot, pedig aznap lett pozitív a tesztje, szóval ez kb ugyanúgy eltérhet mint a fájdalom :)

Mióta vártok babára? Kisfiút vagy kislányt szeretnétek? :):)

2010. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
mi már több mint 3 éve várunk rá, és nekem mindegy már csak legyen egészséges gyerekem. amúgy a férjem kislány párti én meg mindkettő.
2010. márc. 6. 16:43
 5/23 A kérdező kommentje:
de elsőre fiut nagypn szeretnék de mindegy már nekünk:)
2010. márc. 6. 16:43
 6/23 anonim ***** válasza:
3 év után akkor gondolom nagy meglepetés volt a pozitív teszt :):):) Úúú de örülök, hogy sikerült :):):) Biztosan nem hazudott a teszted, az csak a HCG-re reagál :):) Szóval tuti babát vársz :):)
2010. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nagyn remélem kedves tőled, szuriztam magam igy 4 petém ért abból 2 lett nagy. 1. tesztem 27 nap csináltam érdekes mert 2 halvány csik letthm. 28. napomon negativ lett. ma 29 napom most pozitiv 2 percen belűl látszott messziről is,de aztán sokat halványodott a csik.
2010. márc. 6. 16:46
 8/23 anonim ***** válasza:
Tuti baba :):):):) A tüszőrepesztő injekciók okozhatnak álpozitív terhességi teszteket, de a 29. napon már nem :) Gondolom 28 napos a ciklusod :) Úúú de örülök tényleg :) Olyan jó végre azt olvasni, hogy valakinek összejött :):) Sajnos nekem 99%-ban negatív tesztekről számolnak be, holott annyira jó lenne pár ilyen pozitív tesztes élményt is olvasni :):):)
2010. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha megjön akkor se ijedj meg. Meglepően gyakran fordul elő, hogy megtermékenyítés után még egy menstruáció lemegy. Fordulj orvoshoz mindenképpen.

Sok sikert, drukkolok a babához!

2010. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
általában 32 napos a ciklusom, a dokim ezért mondta hogy 10 én teszteljek, de miért mult el a pozitiv tesztcsik?
2010. márc. 6. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!