Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak h...

Mennyi az esélye annak h terhes lehetek ha a pasim gumi nélkül dugott meg de nem élvezett belém? Az előváladéktól mennyi a terhesség esélye?

Figyelt kérdés
Kímeljetek attól a szövegtől h felelőtlen vagyok előre kellett volna gondolkodni.. Ja meg attól h szedjek fogamzásgátlót ha zavar a gumi de maradunk a Guminal csak részegen nem tudtunk ellenállni :-D
2015. júl. 26. 22:24
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
De ha menstruáció előtti héten történt akkor még kevesebb az esély nem? Akkor kb olyan 40% körül van nem?
2015. júl. 26. 22:40
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
#5 remelem nem bantad meg ! En is nagyon szeretnek babat de csak az eskuvo utanra terveztuk a babat ( 1ev mulva ) .. Bar en nekem mar mindegy lenne h melyik jon elobb csak merjen lepni mar a parom :D
2015. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%
Mensi utan 2 hettel a legtermekenyebb elvileg a no mensi elott nem igazan.
2015. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
nem bántam meg, de...addig abban a hitben éltem, hogy nem vagyok tul termékeny, 17 évesen ciszták voltak a méhemben...stb. stb. szoval nem gondoltam volna arra, hogy mégis csak teherbe esek ily modon. :)
2015. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
30%

Ezek a százalékok az őrületbe kergetnek... Még menzesz előtti nap, sőt menzesz közben is teherbe lehet esni.

Nem lehet tudni, hogy pontosan mikor volt peteérésed, ahogy azt sem, hogy mikor mennyi az esélye...

Mostmàr nem mindegy? 2 hét múlva tesztelj és kiderül az eredmény.

2015. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Lesz teszt csak addig kíváncsi vagyok mik az esélyek, de hát majd úgyis kiderul csak kivancsi vagyok meg remélem h nem mert nem 18 évesen akarok gyereket :) bár szerintem ha meg történne nem lenne szívem elvetetni :(
2015. júl. 26. 22:50
 17/27 anonim ***** válasza:
58%
Dugas, g*ci... 18 evesen nem talaltal szinonimakat?
2015. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
15%
Mi is gumi nélkül csináltuk,megszakítással 3 évig. Most babát szeretnénk.:) pici az esélye,de láttunk már csodákat.
2015. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

En igy vagyok most terhes :-) de mi orolunk neki nagyon.

Ennyi esely neked is megvan sztem!

2015. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Elso olyan honapunk volt a julius,hogy nem hasznaltunk ovszert,de eppenseggel el sem ment konkretan parom bennem.sikerult a babuci igy is.legalabbis a tesztek ezt tamasztjak ala :) szoval ez emberfuggo is szerintem.ugy lattszik En ilyen fogekony vagyok.de Anyumek vilag eletukben megszakitassal "vedekeztek" es 23 ev alatt nem esett anyum teherbe.
2015. júl. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!