Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes hogy ha?...

Lehetek terhes hogy ha? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
A baratom nem hatolt belem de erintkeztunk ott lent es elvezett is. Nem rogton miutan elvezett, de ujjazott is. ugy hallotam hogy amint kijon a sperma es levegovel erintkezik elhal. Vagy ez csak akkor igaz ha mar megszarad? Szerintetek lehetek terhes? elvileg par napon belul jon meg a menstruaciom. Ha megjon biztos nem vagyok terhes? Bocsi hogy nincs ekezet.
2015. júl. 27. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség, hogy ha levegővel érintkezik, akkor elhal. Akkor a hüvelyedben mi van? Vákum?
2015. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs szerintem esély a terhességre, viszont ha most megjön, attól még nem lehetsz biztos abban, hogy nem vagy terhes, mert nincs elég idő a két időpont között. 2 hét múlva csinálj egy tesztet, ha aggódsz.
2015. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyi ido mulva kene megjojjon hogy biztos legyen ?
2015. júl. 27. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:

szóval:

1. Ha terhes vagy akkor nem jön meg a menstruáció.

2. Viszont mivel pár nap múlva kell megjönnie, addig nem biztos, hogy megtörténik a beágyazódás! Ezért lehet, hogy megjön és utána ágyazódik be, akkor meg a következő havi nem fog megjönni. De a legegyszerűbb, ha 2 hét múlva tesztelsz! Addigra kimutatja!

2015. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!