Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm terhes lehet?

A barátnőm terhes lehet?

Figyelt kérdés
Első alkalom lett volna mindkettőnk számára. Szerintem elidegeskedtük, gumival csináltuk. Épp hogy benne voltam, kiszakadt a gumi. Nem élveztem el, csak előváladék lehetett benne. Ez volt hétfőn. Viszont már vasárnap meg kellett volna neki jönnie, ám nem jött, csak hétfőn, tehát az ominózus eset után. Lehet terhes a barátnőm? Köszönöm a segítségeket, és csak a tapasztalatlanság, esetleges félelem miatt kérdezem.

2015. júl. 27. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? amúgy kicsi az esélye
2015. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nagyon kicsi az eselye, nem csak azert mert nem elveztel bele, hanem azert is mert mielott megjon, az elott nem nagyon veszelyes.
2015. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mindketten 17 évesek vagyunk. És miután kiszakadt, egyből ment a fürdőbe kimosni "magát" azért biztonságból. Ha ez számít valamit.

Köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 27. 21:53
 4/11 RRR ***** válasza:

a gumi is kezelve van spermaölővel

de mivel megjött ,semmi gond,ne izgulj

2015. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én alapból nem is izgultam, mert én is ezt gondoltam, csak ő ilyen izgulós típus. Meg most külföldön van, fájt a hasa sokat, hányingere volt szóval ilyen terhesség jelei tünetek, bár elmúlottak.
2015. júl. 27. 21:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs kezelve a gumi, csak ha kulon olyat veszel!

Akadjatok mar le errol!

2015. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A terhesseg jelei nem jelentkeznek masnap. Ra par hetre. Ha majd ugy alakul, hogy tesztet kell csinalni, akkor azt is a baleset utan 2 hettel, addig nem mutatja ki.

Ha meg lyukas a gumi, akkor vegyetek esemeny utani tablettat. Az a gumi meg kulon kategoria amit emlitett, altalaba nem olyanok a gumik.

2015. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem terhes
2015. júl. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyu, pár ténnyel legyetek tisztában, mielőtt egymásnak estek:

1. ha megjön neki rendesen, akkor 90%, hogy nem terhes

2. kimosás semmit nem jelent, ha beléélvezel, moshatja magát napokig, attól még simán lehet terhes

3. Nincs terhességi tünet csak aktus után 3-4 vagy még több héttel. Tehát szex utáni napon ettől nem lehet hányingere, csak az idegeskedéstől, parától.


Nyugodjatok meg, ő legfőbbéppen. Menzeszkor már meg lehet nyugdni, nem terhes :)

2015. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bár teljesen akkor fogok megynyugodni ha most is megjön neki. Most is késik, bár sajnos mindig szokott neki késni, van hogy majdnem egy hetet is.
2015. júl. 28. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!