Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valami baj ebből?

Lehet valami baj ebből?

Figyelt kérdés

Múlt hét előtti szombaton szeretkeztünk a barátnőmmel,amikor csúsztam bele kiszakadt az óvszer. Nem voltam mélyen benne, de azonnal kirántottam, nem mentem el benne. Azóta késik neki. Fáradt, stresszel, de más oka is van ennek. Ezen kívül semmi rosszul létje nem volt.

Szerintetek lehet hogy terhes?

A terhességi tesztet említettem neki, hogy hétvégén meg kéne csinálni, de rettegünk mindketten mi lenne az eredmény..

Köszi a válaszokat!

19F 19L


2015. júl. 28. 06:19
 1/3 anonim válasza:
Tesztet mindenképp csináljatok! Egyébként a stressz nagyon befolyásolja, sajnos...
2015. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem nagy az esély, hogy terhes lett ennyitől, teszt csak a 2 hetes terhességet mutatja :) Stressztől nagyon sokat tud késni! Amint megnyugszik meg fog jönni, ne féljetek. Terhes rosszullét nagyjából 2-3 hónapos terhesen kezdődik többnyire :)
2015. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Minden rendben, azóta megjött neki.

Köszi a válaszokat!

2015. júl. 30. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!