PatriciaNiko kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A parommall meg szakitassal vedekezztunk de ket alkalommal egyaltalan nem vedekezztunk. Vettem egy terhessegi tesztet ami negativ volt a Gabriella nevezetu tesztet vettem delutan vegeztem el. Es az igazat meg valva 5. Nap utan csinaltam tesztet hallottam hogy az tul korai mert meg nem agyazodhatot be. Folyton pisilnem kell kb 15 percenkent. De nem faj ezert nem gyanakszom a felfazasra. Az alhasam feszul! Es a kavetol hanyingerem van. Mar van egy kisfiunk es nala semmilyen tunetem nem volt. Szerintetek mikor teszteljek megint??? Csak peteérésnél lehet teherbe esni?

2015. júl. 29. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tesztelj, ha nem jön meg a havi menstruációd. Addig teljesen felesleges. És igen, lehetsz terhes, mivel nem védekeztek semmivel, simán. Ez nem kérdés.
2015. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán nem védekeztetek, akkor lehetsz terhes, persze.

Tesztet akkor kell csinálni, amikor a menstruációdnak meg kéne jönnie. Addig felesleges.

2015. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. júl. 29. 10:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Azert tettem itt fel ezt a kerdest. Mert baratnoimtol kerdeztem ezeket a dolgokat es ők azt feleltek! Dehogy lehetsz terhes! CSak peteereskor lehet teherbe esni. Es szo szerint hulyen nezztek ram hogy ezt kerdeztem toluk!
2015. júl. 29. 10:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, peteérés is kell a teherbeeséshez. De azt nem tudhatod, hogy pontosan mikor van :)

A naptár módszeres védekezéssel elég sok baba született :)

2015. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi szeretnenk mar egy kistestvert a kisfiunknak :) Hany szazalek szerinted hogy teherbeesek?
2015. júl. 29. 11:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor minek védekeztek? :D

Ne védekezzetek megszakítással sem, ha babát szeretnétek.

A leírásodból eddig pont úgy tűnt, hogy félsz, hogy teherbe estél.

2015. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen eddig vedekeztunk megszakitassal. De elhataroztuk hogy szeretnenk megegy babat. Es ezert nem vedekezttunk. Igazabol barmikor johet mar. Csak azt szeretnem meg tudni hogy ket alkalommall mennyi az esely ra. Hogy jonnn a baba
2015. júl. 29. 11:30
 9/12 anonim ***** válasza:

1 alkalom is elég, sőt, egy megszakított együttlét is.

Hogy nálad bejött-e, mi nem tudhatjuk. De esély az van, igen.

2015. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszon a valaszokat:)
2015. júl. 29. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!