Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehte "szebb" a görbém a...

Lehte "szebb" a görbém a closti és tüszőrepesztő kombinációtól? Még sosem volt ilyen magasan a hőm, főleg nem ennyi napig? Clostit már kaptam máskor is, de akkor sem ment föl ennyire a hőm. Hatnak a gyógyszerek?

Figyelt kérdés
A görbém: [link]
2010. márc. 7. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a görbéd, és tökéletes volt az időzítés is ! :) A gyógyszerekhez nem értek, biztos lesz itt valaki aki igen. Látom teszteltél, de sztem még korai volt. Majd a dpo 14. napon. Megy a drukk és írd meg mi lett mindenképp!
2010. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy semmi értelme nem volt a tesztelésnek, de így nem ér akkora csalódás, ha megjön. Tudom, hogy ez így hülyeség, de így még annyira sem reménykedek, mint eddig így nem is tudok akkorát csalódni.
2010. márc. 7. 10:06
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a drukkot!
2010. márc. 7. 10:06
 4/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon bíztató a görbéd és meg is értem hogy teszteltél. Én is ezt csinálnám. Általában a dpo 10. napon kezd beágyazódni - ami neked tegnap volt. Szóval még persze hogy nem mutat a teszt semmi ha ma reggel csináltad. Ha bírod anyagilag és nagyon kíváncsi vagy, akkor 2 naponta tesztelhetsz. Én se bírnám ki hogy ne :) Esetleg igyál palástfű teát hogy segítsd a beágyazódást! Mióta próbálkoztok?
2010. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tesztelek, csak, ha tényleg késik, bár van itthon még 3 teszt. Tesz-veszről rendeltem, nem volt drága. Ez a 18. hónap. Nem hiszem, hogy sikerült, de hátha. Tudod, úgy vagyok vele, hogy, ha eddig nem sikerült, akkor mitől sikerülne most. Kezdek beletörődni, hogy nem lesz gyerekem. Sajnos, ez va. Ti is próbálkoztok? Régóta?
2010. márc. 7. 10:52
 6/15 anonim ***** válasza:
még mindig első vagyok. De eddig nem volt gyógyszeres segítség nem? Lehet csak ennyi kellett és minden ok. A 18 hónap nem kevés, de a környezetemben 2 barátnőm is most végre terhes 2 év után. Azért elég elkeserítő hogy ennyit kell várni. Nem is értem mitől van ez. Talán a rohanó világ, stressz. Szerintem nagyon esélyes vagy, ne add fel mert tényleg nagyon bíztató a görbéd. Mi még csak most kezdtük tervezni, szóval nagyon az elején vagyunk. Pár napja kezdtem szedni csak a terhesvitamint, szóval én örülnék ha nyár vége - őszre összejönne. Apropó, te szedsz valami vitamint?
2010. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát closit, már tavaly is szedtem 3 hónapig, nem hatott. Azért kaptam, mert nem volt pé, legalább az lett tőle. A Bromocriptint már november óta szedem, closti-choragon kombinációt valóban most kapok először. Én csak itt szembesültem vele, hogy mennyi embernek jön nehezen össze a baba, na meg a meddőségi klinikán. A környezetemben amióta mi próbálkozunk, már legalább 10-15-en lettek terhesek, sokan már szültek is, sőt van aki a másodikat várja! Elevitet szedek, de nem folyamatosan, eleinte szedtem pár hónapig, aztán abbahagytam, most még volt itthon 14 darab, gondoltam beszedem pé-től mensiig, hátha... De szerintem utána nem fogom szedni, csak, ha összejön. Szerintem, te kezd el szedni, mert hátha neked hamar összejön!
2010. márc. 7. 11:21
 8/15 A kérdező kommentje:
Tiszta hülye vagyok, írtad, hogy szeded pár napja! :-) Akkor szedd tovább!
2010. márc. 7. 11:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam volna hogy ennyi ember vár évekig a babára. Én Femibiont kezdtem szedni, de nincs benne vas úgyhogy azt még kell mellé szednem. Az Elevitben meg a Gravidában nekem sok az A vitamin ( Femibionban nincs ) - ezért én ezeket nem szedhetem. Meglátjuk mi lesz, de olvasva itt ezt a sok lányt, én sem reménykedem hogy hipp - hopp összejön. De neked most nagyon szorítok! Mikor tervezed a következő tesztelést?
2010. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Keddre vagy szerdára nem várom, úgyhogy addig tuti, hogy nem. A hőmből úgyis kiderül, mert nekem már általában a mensi előtti nap elkezd esni, aznap pedig leesik legalább 36,6-ra. Ha nem esik le még szerdán sem, akkor az már nagyon gyanús lesz és akkor lehet, hogy csütörtökön tesztelek. De ez még a jövő zenéje. Szerintem ne aggódj ezen, hogy te is így jársz, majd akkor aggódj, ha tényleg már hónapok óta nem sikerült! Előre felesleges stresszelni! Lehet, hogy nekekd elsőre sikerül! Így állj hozzá, csak pozitívan! Persze ez tőlem kicsit hülyén hangzik, mert én úgy tűnhet, hogy nem gondolkodom pozitívan, de én alapjában véve optimista ember vagyok, csak így, ha nem élem bele magam a dologba, nem csalódhatok akkorát, ha már most "edzzem" magam arra, hogy meg fog jönni, akkor nem fogok kiborulni, ami azért párszor már előfordult! Szóval az én hozzáállásommal garantált a kellemes csalódás! :-)
2010. márc. 7. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!