Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS 4 terhességi tesztet...

SOS 4 terhességi tesztet csináltam, és 2 pozi 1 nega 1 meg nemtudom mit is gondoljak?

Figyelt kérdés

1 tesztem pozitiv de 2 db halvány vonel van rajta igy betudtam szellemcsiknak.


2. tesztem negativ.

3 teszt pozitiv lett messziről is lehetett látni többen is megnézték, és 3-4 ora mulva eltünt a 2. vonalam.


4. tesztnegativ, mai teszt hát 30 napom ez, de mintha negativ lenne nagyon kell forgatni nézni hogy lássad a 2. csikot. de nem szintelen mikor meglátod nagy nehezen.


2010. márc. 7. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
10-15 perc után már nem valós értéket mutat,de bele van írva a tájékoztatójába.Terhes vagy,mert tévesen pozitívat nem mutat,csak tévesen negatívat.
2010. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű baba van!Ha tervezett ,akkor gratulálok:)))!!!
2010. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyik teszt milyen márka?

Múlt hónapban ugyanígy voltam, 2 halvány pozitív, 3 negatív teszttel. A 2 pozitív kazettás teszttel készült, a negatívok pedig mártogatós papírcsíkok voltak. Mindegyik 25-ös érzékenységű.

Végül 11 nap késéssel megjött. Doki szerint korai vetélés lehetett, mivel valószínűleg nem sikerült rendesen beágyazódnia.

2010. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
teszveszen vettem jó pár db tesztet, nemtudom de valószinű hogy nemjó mindegyik teszt
2010. márc. 7. 11:48
 5/7 A kérdező kommentje:
3.5 éve várunk erre. remélem baba van de annyira félek hogy mégsem!
2010. márc. 7. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Clearblue - t, az nagyon megbízható! ( Kicsit drága, 1.500 ft de legalább tuti jó ) Tesz - vesz -es tesztekről már hallottam hogy nem annyira jók.
2010. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Clearblue-t tényleg sokan dícsérik, meg a Gabriell-t is.

Érdemes lenne tesztelni valamelyikkel. A teszvesz-es tesztről és is hallottam rosszat, de most én is rendeltem, mert a múlt hónapban 7000 Ft-ot költöttem különféle tesztekre és mégis bizonytalan maradtam a vegyes eredmények miatt. Így viszont ha pozit jelez, veszek egy drágábbat patikában, addig a próbálkozásokra jó lesz a teszveszes.

2010. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!