Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű tea segíthet rövid...

Palástfű tea segíthet rövid luteális fázison? (progeszteronhiány)

Figyelt kérdés

Még nem mentem el orvoshoz az ügyben mert csak Szeptemberre kaptam időpontot.

4 hónapja próbálkozunk és azt vettem észre, hogy ovu után 10-11 nappal szokott megjönni, ami nagyon rövid luteális szakasznak számít. Ez szerintem az enyhe pajzsmirigy alulműködésem miatt van, ami miatt nincs elég progeszteronom. Ezen szerintetek segíthet a palástfű tea?



2015. júl. 31. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az enyhe alulmüködes? Mennyi a tsh-d es a T4-ed? Gyogyszert szedsz ra, ha igen hany mg-ot?

Segithet a palastfü, de meg jobban javasolnam az aviva tornat, az a pajzsmirigyedet is rendbe tudja tenni.

2015. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

TSH-m 2,8

T3 T4 rendben van.

2015. júl. 31. 13:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem szedek gyógyszert, a nőgyógyászom és a háziorvosom is azt mondta, hogy mivel határon belül van az értékem, az endokrinológus nem foglalkozna velem.
2015. júl. 31. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Az tenyleg nem rossz ertek. A 10-11 napos lutealison viszont tenyleg van mit javitani, es segithet a progeszteronszinten a palastfütea, van, akinek a 12. hetig ajanljak, hogy igya, ovu utantol.


En bevetettem ezt is, es az aviva tornat is (szinten enyhe pajzsmirigyalulmüködes, es neha rövidebb lutealis mellett, illetve meg az etrendemen is valtoztattam, nagyon sok nyers zöldseget-gyümölcsöt ettem, szedtem mar 3-4 honappal korabban a Hipp Natalt, feher lisztet, feher cukrot teljesen kiiktattam, igaz, azt mar sokkal korabban, illetve minden nagyüzemi allati feherjet (hus, tojas, tejtermekek)), es heti ketszer sportoltam, plusz termekenysegi jogagyakorlatokat csinaltam.


Mire eljött az akciozos honap, szerintem hatni kezdtek ezek, mert meg is fogant. 10+4 hkm

2015. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem bejött a cickafark-palàstfű tea. Nagyjàból beàllìtotta a ciklusomat, és ovulàció is lett, valamint 14-16 napos luteàlis szakasz.


8 hetes a mini a pocakomban :)

2015. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!