Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól csak akkor...

Fighting1999 kérdése:

Előváladéktól csak akkor lehet teherbeesni ha a pénisz a hüvelyben van?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetne máshogy? :) Be kell jutnia annak az előváladéknak a hüvelybe. Ha kézzel "felkanalazod" és belapátolod, akkor is van esély, csak levegővel érintkezve már kevesebb, természetesen. Én nem maszatolnék azért... biztos, ami biztos.
2015. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha például pettingelésnél elég erősen a hüvelyhez dörzsölöm előváladékosan úgy van esély?
2015. júl. 31. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

tisztázzuk a dolgokat. az előváladéktól nem lehet teherbe esni! ha a hímvesszőben van sperma, akkor az bekerülhet az előváladékba és attól lehet teherbe esni. erre elég kicsi az esély normális esetben, de ha mondjuk 2x pettingeltek egymás után vagy recskázott a kissrác előtted akkor jöhet ez létre.

a spermiumok nem tudják átrágni magukat semmin és szabad levegőn elég rövid ideig életkésesek. de ha bekerül a hüvelybe és peteérésed van akkor jöhet létre a terhesség.

illetve peteérés előtt már akár 5 nappal sikeres lehet a dolog, mert 5 napig is életképesek lehetnek egyes spermiumok!

2015. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ez kevés, de ez személyes véleményem. Még ha a méhszájhoz dörgölnéd is kevés lenne az esély, mert fel is kell jutni a petevezetőbe, ráadásul azért indulnak csapatostól egy ejakuláció során, mert kétharmaduk túl sem éli az utat a ph és egyéb dolgok miatt...

De hüvelybemenettől csak előváladéknyi mennyiség, szerintem nem jut fel. Én nem hiszek ebben. Ez persze hit, nem szakvélemény, de én megkérdőjelezem, hogy ez biológiailag lehetséges lenne.

2015. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. júl. 31. 14:52
 6/6 anonim válasza:
És ha pl. A hasára folyt az előváladék, és onnan került az óvszerre, meg a hasamra, akkor sok esély van vagy inkáb. Kevés? Tehát az előváladék a hasára folyt rá kb 1-2 percre olyan lett a keze amiről rákerült az óvszerre, aztán a hasamra.
2015. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!