Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás, illetve nagyon...

Beágyazódás, illetve nagyon friss terhesség esetén megváltozik a folyás mennyisége?

Figyelt kérdés
Nekem normál esetben nagy kicsi,vagy abszulut nics,ma meg elöntött.nem darabos,fehér picit sűrübb.
2008. szept. 5. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen megváltozhat, pont olyanra, mint amilyet leírtál! Jó várakozást! Drukkolok neked! Majd írd meg légyszi, hogy sikerült-e!
2008. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia olyan testápoló szeű a folyás és már elég korán jeletkezik,ilyenkor megváltozik a ph érték és ezért változik a folyás állaga és mennyisége is!Sok szerencsét kívánok és jó egézséget!
2008. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy nagyon halvány csíkom van ... :)
2008. szept. 11. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!! Halvány csík is csík!!! nekem is az első még halvány volt, aztán utána beerősödött!!! Én legszívesebben naponta teszteltem volna, de azért kibírtam, hogy 2-3 naponta, és tényleg szépen látszott, ogy erősebb, és vastagabb a vonal! Boldog babavárást!
2008. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mai teszt meg negatív....
2008. szept. 12. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!