Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek :( lefeküdtem a barátommal de nem védekeztünk. Kivette és mutatta hogy nem élvezett el bennem de nagyon félek. Sok esély van rá hogy teherbe eshetek?

#JOPAWKŐ
2015. aug. 3. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért jàtszol a tűzzel? Egy gyerek nem játék! Hallottál már az előváladékról? Abban is lehet spermium. Húzzatok gumit vagy ha nem akkor szedj fogamzásgátlót.
2015. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne félj, hiszen eleve azért engedted meg neki, mivel nem baj, ha teherbe esel. :) Azt meg nem feltételezem, hogy olyan buta lennél, hogy engeded gumi nélkül, de közben óriási gond lenne egy kisbaba. :)
2015. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz a kicsi neve? ^^

Hány évesek vagytok?


Ha érdekel, van eladó használt babakocsim :3

2015. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A te kérdésedre is azt tudnám írni, amit ma délelőtt ennek a srácnak a kérdésére:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__7..

2015. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok akkor rendesen is.

Bizony, van okod félni, ha most probléma lenne egy terhességből.

Nem sok az esélye, hogy terhes leszel, talán olyan 1-2 százalék körüli, de tudod, ha pont te vagy az az egy százalék, akkor ez sovány vígasz.

Két olyan ismerősöm is van, aki így esett teherbe. Persze, a pasi majd vigyáz, meg időben kiveszi... az egyikük egy tündéri aranyos kislánynak adott életet, a másikuk meg 15 évesen abortuszon esett át. (Ami nem veszélytelen, megvan a kockázata, hogy soha többé nem lehet gyereke. Továbbá nem kis lelki megterhelés.) Nem volt sok esélyük, hogy teherbe essenek, de tudod, az az 1-2% egyáltalán nem elhanyagolható. Főleg ha ezt többször eljátsszátok.

Összességében: igen, lehetsz terhes, de valószínűbb, hogy most simán megúszod. A továbbiakban viszont ne kísértsd a sorsot!

2015. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Igen, akik itt válaszoltak, hogy bizony aggódj, igazuk van, de mégsem.

Én megnyugtatlak, 20-25 napon keresztül minden egyes percben azon görcsölte, hogy mikor jön már meg, nem akartam terhes lenni. Ráadásul nálunk komolyabb baleset is volt. Az, hogy nem élvezett el benned, hát értsem úgy, hogy benned sem, vagy csak benned nem? Ha előbbi, tényleg bőven 1% alatt van az esélye. Rengeteget olvastam én is erről, mert nagyon féltem. Amúgy megnyugtatlak azzal, hogy a rengeteg spermából egy csomó nem képes eljutni a petesejtig, ráadásul a hüvelyváladék savas kémhatásából adódóan meg is öli a spermák java részét. Szóval annak még kisebb az esélye, hogy annyi került volna beléd (ha egyáltalán került, még ha az előváladékot is nézzük), hogy terhes legyél. Nyugi, mi is rengetegszer megfogadtuk, hogy gumi nélkül többet soha, de mindig volt egy-egy ilyen alkalom. Nem vagyok terhes most sem, szóval... Bár tényleg vannak szerencsétlen esetek. Nem mondom, hogy 0% az esély, mert ez sosem igaz, gumiban sem. De nyugodj meg. Ha nagyon zavarna, az aktus után 2 héttel lehet először terhességi tesztet végezni.

2015. aug. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
megjott a menszeszem.
2015. szept. 1. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Jajj de nagyon gratulálok!
2015. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. szept. 3. 23:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Irónia volt.....
2015. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!