Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hónapja elkezdtük a...

Két hónapja elkezdtük a babaprojektet. Sajnos a múlt hónapban megjött. Most megint peteérés körül vagyok, de nem szúrkál ahogy szokott. A melleim két napja fájnak. Lehet, hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell minden egyes ciklusban érezned a peteérést, attól még van, de az is lehetséges, hogy kimarad egy peteérés. Viszont mivel fáj a melled, szerintem már megvolt a peteérésed! Most várj türelmesen, hgoy mi lesz... Ennyi nappal után még nem lehet megmondani, hogy sikerült-e. Sajnos.
2008. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajna nem biztos, hogy minden hónapban van peteérésed, ráadásul nem is mindíg napra pontosan ugyanakkor következik be, mint előzőleg. Ha még csak 2 hónapja próbálkoztok legyél türelmes. A párok nagy részének nem sikerül egyből, mégha teljesen egészségesek is. Mi pl. majdnam 1 évet vártunk...Na de nem akarom elvenni a kedvedet! szorítok!
2008. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!én ugyanigy voltam,egyik hónapban nem éreztem a szokásos szurkálást,de az azért volt mert már ideje nem volt,hogy szurkáljon,pont jó időben voltunk együtt a párommal,drukkolok!21 hetes kismami
2008. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szio! Egy egeszseges parnak havi 20%a van arra rendszeres kexualis egyuttlet mellett a teherbeesesbe. Valoszinuleg a nem vedekezes=rögtönbaba hatást a szuleink és a média riogatása váltja ki, ez ám nem így megy.

Mi januarban dontottunk ugy, hogy babat szeretnenk, harom honapig probalkoztunk, aztan en elmentem nodokihoz, aki irt fel mastodynont (homeopatias szer, csak erositi lenn a dolgokat), aztan meg clostyt (a legenyhebb "turbózó, hormonos ez mar, megakadalyozza a peteerest, hogy utana jobban erjenek a petek), es igy fogand meg majusban a babó. Valoszinuleg osszejott volna ezek nelkul is, csak kicsit kesobb, es valahogy olyan kudarcnak ereztem minden negativ tesztet.

Ne várd rogtön a csodát, fél-egy év a természetes. Remélem segítettem.

Kitartás :D

ja, és a kérdésedre a valasz: tudni kene,hogy mikor kene megjonnie, a keses+mellfájás már indokolhat egy pozitiv tesztet, kulon kulon a ketto kevesbe. Tesztelj, az a biztos!

2008. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!