Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt ovum (görbe)?

Szerintetek volt ovum (görbe)?

Figyelt kérdés
elvileg augusztus 30-án kellett volna ovunak lenni a ciklus.hu szerint, de nekem ovu után mindig 37 körül szokott lenni a testhőm mininum, most meg ugye alatta van napok óta...attól még volt ovum szerintetek augusztus 29-én? és lehet esélyünk akkor, ha elsején voltunk együtt?
2015. aug. 5. 14:52
 1/5 A kérdező kommentje:
2015. aug. 5. 14:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nem augusztust akartál írni hanem júliust? :-)Lehet hogy meg volt de ebből nem látszik igazán mennyi az alaphőd Hasonló az enyém mutatom: [link] én se tudom eldönteni bár nem egyből szokott 37 re felmenni nekem ha neked igen akkor még nem volt ovud. Nem vagyunk egyformák.
2015. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de júliust akartam írni..


elvileg augusztus 12-én kell megjönnie....szóval ha még nem volt már nem is lesz szerintem...amúgy most tervezzük a második babát, utoljára 2 éve hőmérőztem, akkor mindig 37 felé mentem....lehet hogy azóta változtam?? tudom nem látszik az alaphőm mennyi, de csak azóta hőmérőzöm amit rögzítettem..köszi azért..

2015. aug. 5. 15:35
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi. sajnos ha volt is, régebben lehetett mert ma megjött, 5 nappal előbb mint vártam :( nem beágyazódás, azt ismerem. Ez menzesz :(
2015. aug. 8. 06:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom!! :-) Kitartást!!
2015. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!