Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém?

Megnéznétek a görbém?

Figyelt kérdés

Ma az alkalmazás amit használok átszámolta a napjaim. Eddig úgy írta ki, hogy 9.-éig van a termékeny időszak, most viszont már csak 6.-áig, azaz máig írja.

Elkezdtem mérni a hőmet ebben a hónapban, és szerintem még nem ovuláltam.

Nagyon rövidek a ciklusaim, 21-25 naposak, általában 10-11 napos luteális fázissal.

Szerintetek elkezdhetem holnap inni a palástfű teát, vagy várjam meg, amíg a hőmérő szerint is volt ovulációm?

A 3. képen feketével jelöltem, hogy meddig tartana a ciklusom elvileg, és pirossal jelöltem a mai napig.

[link]

[link]

[link]


Köszönöm a válaszokat!


2015. aug. 6. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg, hogy a hőmérsékleted is jelezze, hogy volt ovulációd, és akkor kezdd el inni! Szerintem nem túl jó előbb inni, mikor még nem volt meg... Aztán majd később már látni fogod, hogy mikor emelkedik a hőmérsékleted, ihatod a palástfüvet, előtte meg a cickafarkot. De amúgy én úgy tudom, hogy a 10-11 nap tényleg elég kevés, arra már lehet, hogy gyógyszert kéne szedned... De mondjuk jó, ha megpróbálod előbb teával, hátha segít! :)

Ehhez a görbéhet viszont sajnos nem tudok hozzászólni, mert nem ismerem ezt a programot és egészen más, mint a többi...

2015. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!