Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

július 31.-én éjjel 11:30-kor történt a baleset, és másnap 12-kor már bevettem az Escapelle nevű esemény utáni tablettát.

Sajnos fogalmam sincs mikor van peteérésem, vagy h mikor kéne megjönnie, mivel rendszertelen a menzeszem.

Szerintetek lehetek terhes? Mellékhatásokat nem észleltem, csak fáradt voltam.

Azóta lassan 1 hét telt el, de még sem vérzés sem semilyen más tünetet nem észlelek.


Tapasztalatok?


Köszi

21/L



2015. aug. 6. 16:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit érzek, hogy kicsit fáj a derekam, meg görcsöl a hasam, megakarna jönni érzésem van :)
2015. aug. 6. 16:39
 2/3 SZücsöm válasza:
Attól függ ha a baleset alatt pl lábtörést értesz akkor kötve hiszem. Ha viszont azt hogy 1 férfi beleélvezett a vaginádba akkor igen az esély meg van rá.
2015. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Èn 11 napja vettem be Escapelle-t mert kiszakadt az óvszer és teljesen belém élvezett a pàrom. Mivel nekem is néha rendszertelen a ciklusom így eléggé bizonytalan voltam a peteérést illetően. Màsnap doki. Ott mondtàk,hogy nem 100% a 72 óràs szóval 2 hét múlva teszteljek meg menjek vissza ha bàrmit tapasztalok pl.nem jön meg vagy kevesebb stb. 7 napra rà hogy bevettem a gyógyszert,vérezni kezdtem ami most is tart a 4. napja. Erős alhasi fàjdalmaim voltak,görcsöltem elötte. Pàr nap múlva tesztelek majd. Azt javaslom tesztet csinàlj mindenképp!!! Semmi sincs kizàrva!

25/N

2015. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!