Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi volt más, mior +-t tesztelt...

Mi volt más, mior +-t teszteltetek? (folyás, mellfájdalom, közérzet, hasfájás, stb. )

Figyelt kérdés

Milyen tesztet használtatok?Mikor mutatta ki?

Köszi szépen!


2010. márc. 8. 10:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt napján már pozitív volt,hasszurka,fáradékonyság,mell megduzzadva de nem nagyon fájt!
2010. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
És milyen tsztet használtál?Nemvárt mensid előtt milyen állagú volt(ha volt) a folyásod?
2010. márc. 8. 10:28
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Lilit vettem mert 2db van benne:-D

Volt kevés,fehér krémes folyás,de tényleg nem sok.

A fiammal is volt ilyen anno..

Neked van valami tüneted,késik a vérzés?

2010. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Folyás egyértelműen fehér színű,krémes volt. A melleim voltak nagyon érzékenyek. Semmi egyéb,pozitív teszt a nemvárt napján Corax Be Sure.
2010. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én ma vagyok a 28-ik cn-on.A ciklusaim 26-28 naposak.Mellem kicsit megduzzadt,de nem nagyon fáj,egy héttel korábban vagy 4 napig sok fehér krémes folyásom volt,ami azóta is van,csak nem annyi,mint napokkal korábban.A ciklus.hu szerint holnapra nem várom,de nem tudom....

Szeretnénk babát,de már nem mérem a hőmet,nem használok ovutesztet,így nem is tudom pontosan mikor lehett pé-m.

2010. márc. 8. 11:08
 6/28 A kérdező kommentje:

Tesztelni meg nem merek:(Annyi tesztet elhasználtam már,hogy belőlem él meg a patika!Vaterán is sokat rendeltem,ebből lett elegem!

Lehet már kimutatná,de még várok vele.

2 naponta voltunk eggyütt,és augusztus óta próbálkozunk...

2010. márc. 8. 11:12
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pont most lenne pozitív!Csináld meg és nincs több találgatás.Vedd ugy hogy csak 1probateszt,hátha mutat valamit.Vegyél több db-osat ugy olcsobb és megtudod ismételni ha még negatív.Augusztus ota még nem olyan sok idő telt el hogy elkeseredj!!

Én szorítok neked nagyon:-)Első voltam.

2010. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Drága elsőkém!KÖSZI szépen!

Gratulálok NEKTEK/MINDENKINEK!

Még megvárom a holnapot,mert a c.hu szerint holnap lenne a napja...

Mindenképen megírom mi az eredmény!

2010. márc. 8. 12:12
 9/28 anonim ***** válasza:

10.44-es vagyok. Lehet lehurrogtok,én megmértem a nemvárt napján a hőmet(ha alacsony lett volna nem is tesztelek)reggel,37 volt,így merítettem erőt a teszteléshez....bejött!


Írd meg,remélem sikerült!!!!!!

2010. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Dehogy is hurrogunk le!Miért tennénk!Lehet Neked van igazad!

Amúgy meg lehet én is így teszek reggel--ha addig nem jön meg!

2010. márc. 8. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!