Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulaciotol-beagyazodasig....

Ovulaciotol-beagyazodasig. Erezni valamit, tapasztalt valaki valamit?

Figyelt kérdés
A het elejen lehetett az ovum, elotte/utana is egyuttvoltunk a parommal. Ez az 5.nap, tegnap es ma furcsan feszit a hasam, neha mintha "morajlana", 18-ra nemvarom. Nemtudom,hogy ez elojel lehet,vagy a ciklus csinalja,arra vagyok kivancsi, hogy aki odafigyelt magara, teherbeesesnel tapasztalt-e hasonlokat.

2015. aug. 7. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7. nap pé után éreztem kisebb görcsöket. Vagy 3 napig. Viszont addig a megtermékenyített petesejt vándorol a méh felé, abból nem igazán lehet érezni bármit is.
2015. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Semmit. Viszont a 8-10. napon kisebb megjön-érzés, a 9-10. napon pecsételés minden terhességemnél. Másnaptól émelyegtem 3-4 hónapig. A 12. napon már halvány + volt a tesztem.
2015. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden pontosan ugyanolyan volt, volt az eddigi hónapokban. Ovukor érzékeny szokott lenni a cickóm, rá egy hétre ez elmúlik, felváltja a görcsölgetés egész mensziig. Most annyiban volt más ez a hónap, hogy megmaradt a mellérzékenység. Tegnap lett pozi a teszt. :) drukkolok!
2015. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ovu után ha nem sikerül a megtermékenyítés, mindig nagyon szokott fàjni mensiig a mellem, kemény és csomós, terhességekkor nem keményszik meg, és csak oldalt fáj picit nyomásra.

Szorulásom volt, még mielőtt megjött.

Több napig éreztem a hasamban olyat, mint mikor rángatózik az ideg.

Ezt is a nem várt előtti napokban.

2015. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 18-ra nem várom :) Szurkolok neked! Niki
2015. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

En szedtem/leraktam a f.gatlot, azota mensi elott szinte sosem erzekeny a mellem, csak akkor mikor megjon, de csak picit szokott fajni.

Most,ahogy irtad kedves "utolso" nekemis ketoldalt fajdogal, de nem veszes. Viszont a hasam feszitget, ilyeneket nem tapasztaltam eddig.

Remelem lehet belole valami, ugy izgulok :)

2015. aug. 7. 15:14
 7/19 A kérdező kommentje:
Szuper, akkor ketten izgulunk :)
2015. aug. 7. 15:15
 8/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Vagyis u.előtti :)

Szóval akkor lehet, hogy Neked is azt jelenti az oldalsó mellfájdalom! :) szorítok!

Nekem elkezdett görcsölni a hasam a nemvárt idején, néha még érzem most is picit, bár szedek magnéziumot.

2015. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Bizom benne,igaz elozo honapban is nagyon ragorcsoltem, semmi nemlett belole, pedig 26 naposak a ciklusaim, probalunk idoziteni mindig a peteeresre..persze az keves, mert megis kell tapadjon..es hat abban is van valami, hogy el kell felejteni mindent, aklor fog sikerulni.

Dehat mit tegyen az ember, ha egyszer bennunk van a kivancsisag, es az akarat :)

Koszonom a drukkot, remelem addig "velem maradtok" itt az oldalon :)

2015. aug. 7. 15:22
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha ez az 5. napod, hogy hogy 18-ra nem várod? 14 nap a luteális fázis.


Én is 18-ra nem várom, most vagyok a 3. dpon! :)

2015. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!