Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis elemzés, akinek bal...

Egy kis elemzés, akinek bal oldalt szúrt fiú lett? Akinek jobb oldalt lány?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy sokaknál bevált, ezért gondoltam ki írom ide a kérdést kíváncsiságból :)


Szóval elvileg akinek bal oldalt szúr a hasa, petefészke annak fiú lesz.

Akinek pedig jobb oldalt szúr neki lány.

Nektek ez hogy vált be?



2015. aug. 9. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem nekem bal oldalt szúrt, kisfiú lesz.

De gondolom ennek is annyi a valóságalapja, mint a többinek. 50-50%. :) Így kb minden második válaszolónak bejön.

2015. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Én ennyire nem pörögtem rá a terhességre, hogy minden hascsikarásomra emlékezzek. Inkább élveztem a dolgot. Szerintem te is jobban járnál.
2015. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én sem figyelem a tüneteket, egyszerűen ezt nem lehet nem érezni. :/

Én kicsit nehezebben fogom "élvezni" a terhességet hiszen itt van a 1,5 éves babám aki aztán le köti minden figyelmem. :D


Ezt a kérdést csak kíváncsiságból tettem fel. :)

2015. aug. 9. 11:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor ez alapjan nekem harmadjara is lanyom lesz :-D :-D :-D Amugy ez a szuras csak attol fugg, melyik petefeszkedbol erkezo pete termekenyedett meg, mert ott annak a helyen egy sargatest ciszta alakul ki ami a progeszteront termeli a 12. Hetig, szoval nem hiszem, hogy lehetne adni erre a nepi hiedelemre ;-)
2015. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első terhességemkor jobb oldalom, másodikkal bal oldalon szúrt. Két lànyom született. :-)
2015. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem jobb oldalon szúrt , aztán meg sehol nem szúrt. 2 fiú van.
2015. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, bal oldalon szúrt, nyomott, alig bírtam felállni a terhességem nyolcadik hetében, és egy gyönyörű kisfiam lett, aki a hosszú haja és szép arca miatt még kislánynak is elmenne.
2015. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!