Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes teztet csinálni?

Gabi86 kérdése:

Mikor érdemes teztet csinálni?

Figyelt kérdés
Két hónapja rentszeres(időben jön meg) a menzim.próbalkozunk a babaval és ma kellene megjönnie,de semmi.utólag (tegnap)néztem ovu kalkulatorokat és együtt voltunk a termégenyég idején.lehet baba?mikor teszteljek holnap lehet vagy várjak?csak reggel jó tesztelni ilyen korán?
2015. aug. 11. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pár napot még várnék és ha nem jön meg, akkor hét vége felé tesztelnék. Akkor egyrészt elég biztos a valós eredmény, másrészt, ha holnap reggel tesztelsz egy "talán"-t, akkor is idegeskedhetsz napokig, hogy most akkor mi lesz. Várj még, szerintem, ha bírod!
2015. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ
2015. aug. 11. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
En reggel tesztelnék,tuti nem bírnám ki!Vegyél facelle rossmannos tesztet,az nagyon jó!
2015. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még mindig késik,de van 2 negatîv tesztem(vagyis én látok vmit,de lehet belekébzelem).mikor lesz erős pozi teszt?megtermékenyülés után számolva?
2015. aug. 19. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel a fotót,pé után elfileg. 12. Napon már halványan látható a 2.csík de nem mindenkinél.
2015. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat bocs hogy csak most írok.azóta teszteltem és erősebb lett a csîk.lehet később volt p.érés mint gondoltam
2015. aug. 27. 03:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!