Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A meszeszem 12. napján együtt voltam a barátommal, csak betette és kivette, nem volt rajta gumi, de ennél több nem is volt. Lehetséges hogy ezalatt előváladék került a hüvelyembe és teherbe estem??

2015. aug. 12. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, erre fél perc is elég...mindig kell gumi, könyörgöm. 12 nap a legfogékonyabb napok egyike.. Most mennyit késik?
2015. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet rendesen dugni, miért kell szórakozni? Felhúzza a gumit, és szexeltek, elmegy gumiban, ennyi. Legalább élvezitek és aggódni se kell.


Azt nem tudjuk, hogy terhes vagy-e, csak azt, hogy terhes lehetsz.

2015. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 napja késik, de nagyon remélem nincs semmi, nagyon félek
2015. aug. 12. 10:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennyi lehet az esélye?? Azt olvastam, hogy peteéréskor 20%a teherbe esés esélye ha benned élvez el a másik fél de itt se peteérés se elélvezés nem volt, csak az előváladék jöhet szóba..
2015. aug. 12. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Van rá esely, en is úgy tudom, hogy 20-30%.

Én is ma teszteltem, hasonlo sztorim volt, szinten 12. napon és szinten 1 napot késik :D


Nekem negativ lett.

Szerintem te is végezz terhességi tesztet, vannak nagyon olcsók is, par 100 Ft. Es raadasul a nap bármely szakaszában lehet tesztelni a legtöbbnél. X epilből van olyan tipus, amiben 2 db tesztcsík is van. Én ma elvégeztem mindkettőt a bizronsag kedvéért, hallelujah negatívak lettek :)

2015. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dm-be vagy rossmann-ba tudok beszerezni ilyet amilyent mondtál?
2015. aug. 12. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit sem ér a statisztika itt, mert ha valaki terhes lesz az neki pont 100%, hiába a nagy létszámot tekintve 20 %.
2015. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet,már kimutatja
2015. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2015. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!